Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz az, hogy ha a mellünk...

Igaz az, hogy ha a mellünk növekedésétől fogva melltartót hordunk, akkor szebb, formásabb lesz a mellünk?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy van például egy 12-13 éves lány.Kb ekkor kezd el nőni a mell.Ha már akkor hord szabályosabb lesz a melle?Egyik barátnőm mondta,de nekem már viszonylag nagyok a melleim szóva most már szinte muszáj hordanom.Csak érdekelne a dolog.

14L


2011. febr. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én már azt is hallottam hogy megereszkedik tőle és azt is hogy szebb lesz szóval nem tudoM:S
2011. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amíg el nem érte a 75B-t én csak toppokat hordtam, vastagabb anyagút hogy ne látszódjon át semmi, és most tökéletesen meg vagyok vele elégedve. szebbek mint az a barátnőmé aki folyton melltartót hordott.
2011. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy megereszkedik-e, nagyrészt genetika. De melltartóval állítólag jobb (persze nem egy 70 A-s méretnél) mert nem nyúlnak meg a szalagok.
2011. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 70A-val melltartót hordani? Nem véletlenül gyártanak. Sokkat több tartást ad mint egy topp. Rengeteg barátnm, imserősöm és én is hordok melltartót pedig nincs nagy mellünk. Igaz, hogy nem fog tle lógni hiszen ad tartást. :)
2011. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2011. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!