Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak többen is...

Miért hordanak többen is rövidnadrágot mostanában téli hidegben?

Figyelt kérdés
Ezen a télen egyre több embert látok hidegben rövidnadrágban, fiúkat-lányokat is csupasz lábbal. Nem értem hogy nem fagynak meg.
2011. febr. 5. 17:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Vastag harisnyával leggingsel meg tudom érteni, úgy már hordtam is, de nem volt nekem kényelmes. Csak az furcsa, mikor olyanokat látok akiknek tök csupasz a lába.

17:30-as Te rövidnadrágban jársz suliba is? Mit szólnak a tanárok meg a szüleid?

2011. febr. 5. 17:40
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
Feltűnési viszketegség.
2011. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

17:30 vagyok

A tanárokat nem zavarja, mert sose vagyok beteg. A szüleim meg büszkék rám, hogy milyen edzett vagyok.

Modjuk szeretem ha megbámulnak ez igaz. Meg a suliban is mindig kérdezgetnek, hogy nem-e fagyok meg :(

2011. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Fizika tanárunk mondta, hogy tiniként ő és oszt.társai miniszoknyába mászkáltak télen harisnya nélkül... Mostanában jól megjárta az összes, izületi fájdalmaik vannak, még idő előtt.
2011. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nadrágot nem, de szoknyát gyakran viselek. Anno mindenki hüledezett, hogy "úristen, nem fázol", de most már azt furcsállják, ha nadrágban vagyok. Igaz, én télen nem ritkán 3-4 harisnyát is felhúzok, mert fázós vagyok. Nadrág alá maximum egyet tudnák, de nekem az úgy már nagyon kényelmetlen.
2011. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fázós alkat, ennek ellenére csak ritkán veszek fel rövidnadrágot télen.

Olyannyira nem vagyok fázós, hogy két kezemen meg tudnám számolni hányszor volt a télen harinya rajtam a farmer alatt. Idén pl. csütörtökön volt rajtam először harisnya farmer alatt, mert mentem korizni és hogy ne fázzak meg.

Egyébként osztálytársam nem szereti a farmernadrágokat, így ő egész télen bélelt leggingset hord. Több színben van neki ilyen vastag leggingse + alá vesz harisnyát és azt mondja nem fázik.


Fiú osztálytársam múltkor úgy jött suliba, hogy egy póló és 2 cipzáros pulcsi volt rajta. Elmondása szerint nem fázott.

15/L

2011. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17:29!!!!!!!!!!!!!!! BESZÉLNÜNK KELL!!!! ÍRJ
2011. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Az én oszt társam meg hawaii-ing stílusú pólókba jár, CSAK! A hóban is pólóban flangál, nagyon durva, kiráz a hideg ha ránézek. erre egy szó van: őrültek (esetleg még egy: divatmajmok) :D
2011. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ó, én amióta nem anyu öltöztet, (ovi eleje) nem vettem fel harisnyát a nadrág alá. nem vagyok fázós, télen imádok itthon pólóban és rövidnaciban mászkálni, (pedig nem egy túlfűtött ház) a kezem is állandóan hideg, (a bátyám azzal piszkál h cigizek azért hideg a kezem- pedig mki tudja h nem) és én így érzem jól magam. amikor meg anyu nyakához teszem a kezem, sipákolni kezd, hogy hogy nem fagy le a kezem :D és még élvezem is :P
2011. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg durva, mondjuk én még ilyet nem láttam... de az, hogy valaki hosszú nadrág alá nem vesz fel harisnyát, az szerintem egyáltalán nem az. Én pl. soha. És osztálytáraim se. Én tavasszal meg nyáron rövidebb cuccokat hordok, így télre mered a hosszú, minek még harisnya is...

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, csak meglepett, hogy néhányan még ezt is furcsállják.

2011. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!