Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak többen is...

Miért hordanak többen is rövidnadrágot mostanában téli hidegben?

Figyelt kérdés
Ezen a télen egyre több embert látok hidegben rövidnadrágban, fiúkat-lányokat is csupasz lábbal. Nem értem hogy nem fagynak meg.
2011. febr. 5. 17:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Magas és vékony vagyok, ezért a hosszúnadrágok nem állnak rajtam jól. A harisnya-rövidnadrág kombináció viszont nem áll el, nem tud befújni alá a szél és nem néz ki úgy, mintha 10 kilóval nehezebb lennék. én ruhát is szoktam hordani télen, meg néha szoknyát, sose fázom. Nem hiszem, hogy 150-200denes harisnyában annyira fázni kéne.
2011. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ki mennyire fázós és hogyan érzi jól magát, inkább ez dönti el, nem pedig a feltűnési viszketegség. Én például nem vagyok fázós, rövidnadrágban nekem komfortosabb. 10°C felett már pólót és rövidnadrágot hordok. Az alatt rövidnadrágot pulcsival. Hosszú nadrágot csak akkor veszek fel, ha már napközben is fagyos az idő, vagy ha már reggel ilyen -5°C alá süllyed. Persze az sem mindegy, hogy épp szeles vagy esős az idő. Szerintem az is hozzájárult, hogy mi középiskolában télen-nyáron kint tesiztünk, kint voltunk a legnagyobb hidegben is, egy szál pólóban és rövidnadrágban másfél órás dupla tesin. Azóta fürdeni is kizárólag hideg vízben szoktam, és azóta sosem voltam beteg.
2017. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!