Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 15 soros acélbetétes...

Sajtosmákosbabkonzer kérdése:

Egy 15 soros acélbetétes bakancsra szeretnék beruházni. Mivel még nem vettem, érdekelne mien márka a jó, meik nem?

Figyelt kérdés
F/16
2011. febr. 6. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Martens, Shelly's. Nekem utóbbi van, és nagyon szeretem, már több éve megvan, és semmi baja.
2011. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Steel van, nem értem miért szólják le sokan ezt a márkát, talán mert olcsó. De ettől még ugyanolyan jó, 6 éve vettem mindkettőt, egyiknek sincs semmi baja.
2011. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
British Steel, British Steel és még mindig British Steel. 2 éve van steelem. Imádom. Előtte 5 évig nyúztam egy Shelleyst. Akkor még nem volt ilyen tömegtermék, és jobban figyeltek a minőségre. A Martens nálam elásta magát a rózsaszín, illetve a fehér alapon aranyszínű virágos modellel. Úgyhogy British Steel.
2011. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A steelnek lejön a talpa...szépek meg minden, de nem elég tartós.

A martenst sokan istenítik, de van egy haverom aki 2 év alatt 2-t tett belőle tönkre, hát... na meg nekem drága is, az az igazság.

Amivel nekem/húgomnak van tapasztalatom: HD, Shelly's, Ciánkáli (haha:D), mindegyik jó állapotban van még 5 év után. Az ismerőseim az Undercoverről is meglehetősen pozitívan nyilatkoznak.

2011. febr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt Steel-em, Shelly's-em. Utóbbinak kevesebb, mint fél év kellett ahhoz, hogy kilyukadjon, az előbbi valamivel tovább bírta. Nem szabad ilyen divat bakancsokat venni. A funkciójukat sem látják el. Én a helyedben beruháznék egy jó kis vadász, vagy katonai bakancsra.
2011. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Shellys vagy Martens.

Ezek néznek ki jól, tartanak sokáig.

Nekem jelenleg Martens van, nagyon kényelmes, könnyű és nálam már 6 éve bírja.

2011. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Shellys.

Használtan vettem, de még így úgy néz ki, mintha új lenne.

2011. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. mostmár van egy kiindulási alapom :)
2011. febr. 7. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Meglepődtem hogy a Red Roostert senki sem írta. Olcsó és nagyon jó minőségű. Három éve koptatom egy büdös hiba nincsen rajta, az orra lekopott de ennyi. 14 soros 18 ezerért vettem. A Steel szerintem a legszebb bakancs, de viszont arról hallottam rosszakat is ( jókat is). Jó szériát kell kifogni, azt mondják, több ismerősömnek 2 hét után levált a talpa, kiesett a csavar.. De van olyan ismim aki 5 éve használja és semmi baja.
2011. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!