Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Voltatok már éjszakai...

Lányok! Voltatok már éjszakai fürdőzésen?

Figyelt kérdés
Olyankor hogy szoktatok lenni? Fürdőruha, bugyi+melltartó vagy meztelenül?
2011. febr. 7. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez attól függ kivel fürdök éjszaka.
2011. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pl baráti társasággal.
2011. febr. 7. 13:47
 3/14 anonim válasza:
80%

ha a rudasba mész, ott fürdőruhában szoktak lenni az éjszakain, mert az vegyes nap. a csak férfi és csak nő napokon szoktak meztelenek lenni az emberek, de ott sem mindenki, pl. a turisták mindig fürdőruhában vannak.

én 23 éves fiú vagyok és voltam már pár haverommal csak férfi napon, és egyedül én voltam meztelen, a többiek nem vállalták.

2011. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogy akarsz, csak ne ruhában :D
2011. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fülünyúl ***** válasza:
92%
Voltam többször is a Balatonban éjszakai fürdőzni. Csak fürdőruhában, ám egyszer volt hogy lekerült rólam a fürdőruha, de annak oka volt... :)
2011. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi fürdőruciba voltunk.Pápai strandon voltunk,és ott senki nem volt meztelenül.:):D
2011. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓÓ most miért írtad ki ezt a kérdést??? jajj de jó lenne most a szokott strandon lenni nyári este a kedvesemmel, imádom!! :) Ja, bikiniben...
2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még nem voltam éjszaka fürdézésen, de egyszer elszeretnék menni.

Én biztos bikiniben lennék, mert kissé szégyenlős vagyok fiúk előtt, hiába van éjszaka.

15/L

2011. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Baráti társasággal voltam. Spontán jött az ötlet, úgy hogy bugyi és melltartó. :)
2011. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bikini volt mindig rajtam. De pl. Németországban szaunába általában mindenki meztelenül megy be. Na ezt nem vállaltam be, bár csak a társaság miatt.
2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!