Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Voltatok már éjszakai...

Lányok! Voltatok már éjszakai fürdőzésen?

Figyelt kérdés
Olyankor hogy szoktatok lenni? Fürdőruha, bugyi+melltartó vagy meztelenül?
2011. febr. 7. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
többször voltam már balcsin éjszakai fürdőzésen. ott általában a fiúk tök pucérak a csajokon meg csak bikini alsó van. (de ezt nagyobb mennyiségű alkohol nélkül nem vállalta volna be senki:) )
2011. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy voltam:)) Jajj de jók is voltak azok a szép, nyári, balatoni éjszakák:))


Baráti társasággal mindig fürdőruhában voltam, de vittem magammal mindig ruhát is mert amikor kijöttem a vízből már igencsak fáztam és akkor jól esett a száraz ruha:)


L/19

2011. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vegyes baráti társasággal voltam a tengerparton többször is. Mindig meztelenül, mert úgy jobban szeretünk úszni, amúgy meg tök sötét van, úgyse lát senki semmit.

Aztán az egyik barom eldugta a bent fürdők ruháit...

Mindegy, a lényeg hogy menj/etek éjszakai fürdőzésre, ruhában, fürdőruhában, meztelenül, az a vízben majdnem mindegy, csak menjetek.

Na jó, meztelenül az igazi.

22L

2011. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utoljára 10 éve voltam fürdözésen...

Nincsenek barátaim😭😭😭

2020. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!