Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen lehet a debreceni...

Milyen lehet a debreceni fürdőben karácsonykor, valamint az éjszakai fürdőzésen?

Figyelt kérdés

Azt terveztük, hogy dec. 25-én elmegyünk az élményfürdőbe és a termálfürdőbe. Most van egy akció, hogy korlátlanul lehet használni mindegyik fürdőt 4400 Ft-ért dec. 31-ig.

Az lenne a kérdésem, hogy dec 25-én, karácsonykor járt már valaki a fürdőben? Vannak emberek, vagy csak alig-alig? Szeretem ha többen vannak, van élet.

Másik kérdésem, hogy olvastam az éjszakai fürdőzésről, ami 1500 Ft és kb. havonta szokott lenni, van zene, DJ, egyéb programok, Erről valami tapasztalat? Hányan szoktak összegyűlni, jó a buli, érdemes kipróbálni? Köszönöm


2010. dec. 18. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Most találtam rá erre a kérdésre.


Aktuális még?:)))

2017. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!