Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék harisnyát felvenni,...

Szeretnék harisnyát felvenni, mert felfázom könnyen. Szerintetek ez meleges? Hol lehet férfi méretben kapni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Skacok!! Bárki mondhat bármit erre ez meleges!!!!
2011. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem meleges. Szerintem bármelyik fehérneműboltban, rövidáruboltban, de akár Tescoban is kaphatsz.
2011. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, de hordhatsz jégeralsót is vagy dupla nadrágot, dupla zoknit, vesemelegítőt, stb...
2011. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kicsit hecceltem barátomat, de sztem nem ciki, megfagyni is gáz. Viszont ha gyakran vagy felfázva, SOS urológia, ha egy pasinál jön elő gyakran, ott már van baj. Kapsz rá antibiotikumot és meg van oldva.
2011. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Édes jó Istenem!Nem értem miért hiszik a fiúk ha harisnyát vesz fel egy férfi attól meleg lesz?Ha Glóriát rajzolsz a fejed köré attól se leszel Szent,mint ahogy a harisnyától sem válsz homokossá!Ne legyél már ennyire ijedős!Ha fázol vedd fel nyugodtan(remélem pamutra gondoltál,a nejlonra már én is azt mondom,hogy meleges),van lábfejes és lábfejnélküli de egyszínű legyen!Jómagam én is felveszem télen minsem,hogy megfagyjak!Viseljed csak bátran,és ne törődj ha mások cikiznek!Maximum:TEHETNEK EGY SZIVESSÉGET,HA-HA!
2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!