Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Slim N lift? Tényleg jó? 13...

Slim N lift? Tényleg jó? 13 000 nem túl drága? Tapasztalatok? Jó alakformáló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ide nem szabad ilyen kérdést kiírni, mert a válaszok úgyis azok lesznek, hogy "a sport az alakformáló, nem ilyen sz*rok".

Nem tudok amúgy nyilatkozni, engem is érdekelne, mert a saját fórumukon írt hozzászólások nem hiszem, hogy hitelesek:-D

2011. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a mell alattól térdig érő harisnya?

Nekem van igaz nem eredetiben (vásárokban 1000 Ft) és amúgy tényleg leszorít. De nem mondoom, hogy nem érezni, hogy fenn van.


De szerintem menj Triumph üzletbe és ott is van olyan, meg több másféle alakformáló 8000 Ft körül, ott fel is tudod próbálni, van rá garancia amit tutira lehet érvényesíteni (TV shopnál ki tudja...)


Ha lenne most ennyi pénzem, a Triumphnál vennék egy alul bugyi és mellig felérő alakformálót.

2011. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma mondták a TV2 Mokkában, hogy visszeret okoz.
2011. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) nem nekem kellene ismerősnek :D de hát elzavarom futni;)
2011. márc. 2. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
kövérít :S én is vettem és a hasamat alul úgy kinyomja hogy 2x akkorának látszik
2011. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!