Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy ruha elegáns és márkás,...

Ha egy ruha elegáns és márkás, DE lila színű, akkor állásinterjún való felavatása kilőve?

Figyelt kérdés
Tehát lila, nem is nagyon mini, nagyon elegáns Mango ruháról van szó!
2011. febr. 17. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnád megmutatni? Mert elképzelésem sincs milyen lehet!
2011. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább egy blúzt vegyél fel egy csinos nadrággal, szoknyával ami térdig ér legalább. sok helyről hallottam, hogy nem szeretik ha miniszoknyába mennek.
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ma már nem szentírás, hogy fekete-fehér ruhában kell megjelenni.
2011. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő lenne az:


[link]

2011. febr. 17. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne. bár attól függ milyen állásinterjúra mész. ha egy ruhaüzletbe, akkor talán még oké.
2011. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét állás, de várható, hogy valahová esetleg behívnak, ezért agyalok ilyeneken, de ez úgyis jobb időben hordható. És nem, nem ruhaüzlet.
2011. febr. 17. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok! Szerintem nagyon rikító! Ez nem lesz jó! Ennél elegánsabb legyen!
2011. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos ruha, de szerintem egy állásinterjúra nagyon "kislányos". Nem biztos, hogy a megfelelő benyomást fogja tenni. Inkább a már fentebb ajánlott blúz és szoknya vagy elegáns nadrág párosítás. De ha elnyered az állást nyugodtan felveheted dolgozni.:-)
2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lila színnel nincs gond állásinterjűn se, persze inkább a mélyebb, pasztelesebb árnyalatok a nyerők. A ruha szabása maga az, ami nem igazán oda való.
2011. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
se a szín, se a fazon nem való interjúra. vehetsz színes felsőt, vagy valami, de ne ilyet. elegánsat kellene, ez meg csak átlagos, hétköznapi ruha.
2011. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!