Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vélelményetek erről a...

Mi a vélelményetek erről a cipőről? Mivel venned fel leginkább? kort nemet légyszi! 25L

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 18. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bocsi de ennél tényleg sokkal szebbeket lehet találni. nem az én stílusom, de ha a tiéd ilyen, akkor hajrá :)
2011. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kisnita ***** válasza:
Nekem sem kifejezettem a stílusom, de melegítővel felvenném kirándulni vagy csak úgy szaladozáshoz. 22/L
2011. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Linkelnetek egy pár olyant ami nektek a kedvencetek?másfél éves fiammal való sétákra,szaladgálásokra gondoltam.
2011. febr. 18. 14:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem aranyos, en farmerral es melegitovel hordanam legszivesebben:) Egyebkent romaniai magyar vagy? vagy csak roman oldalrol linkeltel:)?
2011. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

első vagyok

ilyen szaladgálásra meg nem túl kényelmes első ránézésre, mindenképp olyat vegyél, aminek van egy cm sarka, különben nagyon fájni fog a hátad egy idő után.pl ilyesmire gondolok, nem túl szép, dehát nem divatbemutatóra mész :)

[link]

vagy pl ez, ez még szép is szerintem:

[link]

persze azért egy nike nem ennyi, de sokkal kényelmesebb és tartósabb, amit linkeltél nem igazán megfelelő kialakítású, inkább divatcipő, de fájni fog a lábad benne.

2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kisnita ***** válasza:

Nekem is 1,5 éves kisfiam van:)

Ezek sztem szépek és kényelmesnek tűnnek. Meg mégsem slampos sport cipő...

[link]

[link]

[link]

[link] mondjuk ennek szörnyű a színe:S


[link]


[link]

Van hasonlóm, hiába, h. magas de nagyon kényelmes. [link]

[link]

[link]

2011. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet nem hordanék soha.... -.-
2011. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 •ß• ***** válasza:

15:18


Ne haragudj de szerintem az összes cipő/szandál ízléstelen és ocsmány...fel nem venném egyiket se,a másik meg hogy rohangászáshoz egyik sem valami jó ötlet..


Amit a kérdező linkelt szerintem tökéletes rohangáláshoz,egy sztreccs farmerral (ami nem baj ha koszos lesz stb.) szerintem tök jó.

2011. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem tudom, nem mondanám kényelmetlennek, de amit talán az a válaszoló linkelt, aki legelőször linkelt (a rebok cipő, és a rózsaszín nike) az már sokkal kényelmesebbek, és szerintem szebb is, nőiesebb :) (vagyis a rózsaszín)

azok a félcipők, meg balerinák őszintén nem jók, nekem is volt vagy 4-5 nyáron, de a legtöbb elkopott, illetve hogy igen sokat sétáltam (napjában 10 km kb) a meleg miatt is kiszívta a lábam, és hólyagos lett. egy cérnazoknival megfelelő higiéniával még melegebb napokon is jobb a sportcipő rohangászáshoz. :)

2011. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Romániából,hargita megyéből vagyok.
2011. febr. 18. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!