Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabokat szerezzek...

Milyen ruhadarabokat szerezzek be? Punkos, deszkás egyben. (lánynak) képet linkelhetnétek!

Figyelt kérdés
visszafogottabb punkos cuccra gondolok, mert még nem vagyok annyira merész, hogy felvegyek vadabb cuccokat is, majd esetleg később, most még elég fiatal vagyok. (14/L, igen tudom hova akarok még punk lenni, tisztában vagyok vele, hogy hova tartozok, nem csak divat ge*ci vagyok :) meg szeretek deszkázni. lazább pólókat most szerzek be, sztetek nem gáz, ha lóg egy lányon a póló?? milyen pulcsi, póló, cipő?? (a két stílust egybevéve skate punknak nevezik)
2011. máj. 16. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyi idősen én is ezt a stílust kedveltem. Szerintem valahol a két véglet közötti dolgokat találd meg: ne is legyen túl bő, mert az előnytelen, de ne is legyen túl szűk, mert az közönséges. Lehet teljesen normális pólókat is kapni, szerintem a minta igazából a lényeg. Most is nagyon menő a kicsit punkos style, úgyhogy majdnem minden üzletben vannak ilyen beütésű holmik. Szerintem igazából főleg a meglévő ruháidat dobhatod fel, ha kiegészítőket veszel. Olcsóbb is, és bátran tudod őket variálni.
2011. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!