Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétfőn megyek egy állásinterjú...

Hétfőn megyek egy állásinterjúra. Szerintetek megfelelő lenne ez a ruha?

Figyelt kérdés

Jogi-osztályra keresenek asszisztenst egy jogász mellé. Szóval arra gondoltam, hogy egy grafit szükre kosztüm nadrágot vennék fel, és hozzá egy piros garbót. Vagy egy világos rózsaszín kötött púlóvert (ami alá színben harmonizáló toppot, bár a pulcsit nem venném le) vagy egy piros-ezüst csíkos inget és erre a kosztümöm zakóját.

Ehhez pedig egy fekete magassarkú bokacsizmát.

Szerintetek melyik lenne a jó? Nagyon meg vagyok lőve, ebben a hidegben. :S

És bőrkabátot vennék fel, mert sídzsekibe mégse mehetek...

Segítsetek kérlek!


2011. febr. 19. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a garbót választanám:) jól fogsz kinézni:)
2011. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kosztümöt válaszd, fehér inggel, vagy világossal mindenképp, a pulcsi sem rossz alá, főként, ha hideg van. a magassarkú bokacsizma jó ötlet. a pirosat kerüld állásinterjún.
2011. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fehér blúzom van, csak hát az olyan naaa...Szóval egyetemen vizsgán elment. :S Még van olyan ötletem hogy egy nagyon vékony csónak nyakú pulcsi-szerűség (vékony, szóval pulcsinak titulálni nem helyes) és erre a kosztüm kabátom.

Vagy valami fölső és arra egy fehér kardigán. :S

Nem öltözhetek nagyon lengén, most gyógyultam fel egy tüdőgyulladásból, nem akarok megfázni és az intejrúra elég sokat kell utaznom. :S

2011. febr. 19. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
a csónak nyakú akármi biztos csinos, sztem abban bizalomkeltően néznél ki. esetleg más fiatalos színű blúzt nem tud adni kölcsön egy bnőd?
2011. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hm...Sajnos nem, a barátnőm kicsit teltebb nálam, meg ő amolyan kényelmes típus, póló+farmer és ennyi. Én vagyok aki inkább elegánsabb. És itt vagyok meglőve, mert van pl: tunikám, de ujjatlan meg olyan ami elég szellős anyag (nyári). Még azon gondolkodom, hogy anyunak van fehér garbója, felveszem azt és arra a kosztümkabátomat.

Szóval szerintetek a piros teljesen kilőve? Az a baj, hogy ez az egyetlen szín amiben nem tűnök annyira fehérnek, mint amilyen vagyok és többségében ilyen színű ruhám van. Meg míder, de abban értelemszerűen nem szertnék menni. Bár lehet, hogy az lesz, hogy felveszek egy fehér mídert, arra a kosztümkabátot (így nem látszik, hogy mi van alatta) és max viszek magammal egy pulcsit, hogy hazafele fel tudjam venni. Ez hülye ötlet?

2011. febr. 19. 16:27
 6/8 A kérdező kommentje:

Na közben feltúrtam anyu szekrényét is. :D

Találtam egy tojáshéj színű felsőt, ami olyan mint egy top és rajta van egy kardigán szerű amit keresztben kell megkötni. Ez a gatyóval jó? Vagy túl merész, mert látszik a dekoltázsom?

És erre jó egy kardigán ami fehér? Vagy feltétlenül szükséges a kosztümkabi? :S

Szerintetek vigyem magammal a bizonyítványaimat meg az önéletrajzomat? Nem kötötték ki, egyedül az ORSZI-s papírom fénymásolatát kérték.

2011. febr. 19. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A kosztüm nadrág+zakó kombinációra szavazok. Alá lehet garbó vagy ing. A piros ugyan divatszín, de nem biztos, hogy jó ötlet állásinterjúra. (Ott túl harsány)

Esetleg egy bézs, fekete, lila garbó. De ha nincs, akkor a piros is jó.


Pulóvert semmi képpen se!

A kevesebb néha több.


Sok sikert!

2011. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vidd magaddal a bizonyítványokat is. biztos, ami biztos. ha túl látványos a dekoltázs, akkor maradjon inkább az ing, v a csónaknyakú vmi. ha nem kihívó, akkor maradhat, nem elengedhetetlen a kosztümfelső, de sztem jobb.
2011. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!