Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a cipőt felvehetem télen...

Ezt a cipőt felvehetem télen is és nyáron is?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék venni egy csizmát..nem tudom hogy bokacsizmát vagy hosszabb szárú csizmát vegyek. Melyik trendibb most szerintetek? És ha tudtok más cipőt csizmát akkor küldjetek linket légyszi. köszi
2011. febr. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bokacsizma most már aktuálisabb és divatosabb is, vegyél hozzá fel valami szép harisnyát szoknyával, vagy szűk szárú nadrágot.
2011. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod..:) egy rövidnadrággal szeretném felvenni..:) :D
2011. febr. 19. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Bokacsizmát vegyél szerintem, azok olyan csinosak. A magassarkús és a lapostalpús is. De nem ajánlom hogy nyáron csizmába járj, annyi csinos szandál és papucs van, ebbe belefőne a lábad.
2011. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár inkább bokacsizmát vegyél, mert lassan vége a télnek. Viszont télire nem ajánlom majd hordani, mivel többnyire nagyon csúszós a talpuk, az én bokacsizmáim legalábbis iszonyatosan csúsznak néha még a vizes úton is.
2011. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tettem linket..:D [link]
2011. febr. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!