Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem még vagy nagyon...

Felvehetem még vagy nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Ma este megyek szórakozni, és már nagyon unom a hosszúnadrágokat, mert mindig abba megyek..szerintetek MÉG fel lehet venni rövidnadrágot egy vastag testszínű harisnyával + zárt cipőt vagy egy tunikát harisnyával?És ez nagyon ribis lenne?:S Kérlek segítsetek!Megköszönném!16/L
2011. okt. 22. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az időben már semmi esetre se. Egyrészt furcsa látvány, másrészt ha felfázol, súlyos következményei lehetnek hosszú távon.

(+még egy jó tanács: a testszínű harisnya ciki. Kevesen tudják, de magasabb "divatkörökben" lenézik. Farmer alá lehet, ha a magassarkút nem szeretnéd csupasz lábra húzni, de amúgy ha lehet, kerüld. Nyitott orrú cipővel meg TABU!)

2011. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy szántál időt a kérdésem elolvasására és megválaszolásáram valamint a segítségedet!:)
2011. okt. 22. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Siman.

En egesz telen szoktam hordani rovidnadragot nagyon vastag harisnyaval. Annyi, hogy tenyleg legyen vastag es meleg a harisnya, a rovidnadrag is vastagabb anyagu. Csizmaval szoktam felvenni es terdig ero kabattal.

En nem fazom benne.

2011. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán lehet, de tényleg vastag harisnya legyen, meg a rövid nadrág se az a nyári vékony legyen. És egy hosszabb csizmával. Meg a kabát is legyen hosszabb, hogy ne lógjon ki a derekad. Amúgy semmi baj nincs a testszínű harisnyával az ÁTLAG emberek körében;):)
2011. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!