Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt felvehetem discoba?

Ezt felvehetem discoba?

Figyelt kérdés

Kaptam egy felsőt, ami egy kicsit hosszított, mell alatt van egy pár centi vastag gumicsík. A gumi alatt sima fekete, kicsit buggyos, a gumi fölött pedig sztreccs anyag, fehér, fekete pöttyökkel és egy nagy masnival. Jah és hosszú ujjú. Ez nagyon alkalmi? Esetleg egy latexszel, vagy egy sima farmer? Vagy keressek más felsőt. Nem igazán az a nagy felkapott disco am, elég kicsi, legtöbb embert ismerem, van aki sima pólóba és tornacipőbe megy..

16/L


2011. okt. 15. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
farmerral lenne a tuti [ ha a legtöbb embert ismered ] :) 16/F
2011. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. okt. 15. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Ezt a műlatexet felejtsétek már el, nagyon gáz. Rendes latexben sírnátok 10 perc után, hogy milyen kényelmetlen, ebben az idióta utánzatban k*rválkodik az összes kis tini...

Farmerral jó lesz, sosem árt, ha emberien nézel ki a discoban és nem egy utolsó ringyónak.

2011. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
adom az előző válaszoló véleményét ;)
2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
latexel
2011. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!