Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Szerintetek gaz, ha...

Lanyok! Szerintetek gaz, ha ket nap egymas utan ugyanabba a nadragba, ugyanabba a cipobe es ugyanabba a kabatba megyek iskolaba lany letemre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyanabba a kabátba szoktam menni. A nadrágot sem váltom mindig, de a felsőt és a cipőt igen.

Szerintem egyáltalán nem baj. Ha neked így jó és így érzed magad jól benne, akkor ok.

2011. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Khm. Mióta ilyen hideg van, ugyanabban a sídzsekiben járok suliba. És a nadrágot sem szoktam minden nap cserélni. Csizmám meg csak egy van. Na, milyen igénytelen vagyok, basszus.
2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem várják el tőled h legyen három kabátos, öt nadrgod, hét pulcsid meg hét cipőd xD
2011. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan 1 télikabátom van, 1 nadrágom hidegbe és 1 csizmám. Most ettől nem vagyok lány? Nem értem, miért alap követelmény hogy minden évszakra annyi ruhája legyen az embernek, mint amennyi összegésében van egy átlagembernek.
2011. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az alsonemut, meg a felsot, polot persze, hogy masat vennek fel; de a nadragot, cipot es kabatot szeretnem holnap is azt, amit ma.

Nem fognak megszolni, hogy ket nagy egymas utan ugyanabba a nadragba, cipobe meg kaabtba megyek?

2011. márc. 3. 15:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Szerintem sem alapelvárás, hogy pl télen több kabátod vagy csizmád legyen. Ha emiatt cikiz téged valaki azt nagy ívben tojd le! Egyáltalán nem ciki. Nekem is 2 csizmám van és egy kabátom. :D Nadrágom sincs túl sok. De télen nem is akarok úgy öltözni, mint aki most megy a kishercegnő báljába..

Tavaszra már azért több ruhadarabom van, de amúgy is a tavaszt meg a nyarat jobban szeretem, mint a telet.

2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek, hogy tizenéve jártam iskolába, ráadásul egy kisvárosban! Mi ilyesmivel sose foglalkoztunk.
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fognak megszolni, hogy ket nagy egymas utan ugyanabba a nadragba, cipobe meg kaabtba megyek?"


Engem meg oszt.társaimat sosem szólták le.

Egyébként miért nem figyeled meg a többi oszt.társadat, hogy ők mibe járnak nap mint nap? Ha meg amúgy flegmák és nagyképűek az oszt.társaid akkor se érdekeljen. Menj abba, amibe te szeretnél ne mások igényeit nézd!

2011. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

úristen. dehogy szólnak meg...

én nekem csak egy kabátom, egy cipőm, és 3 nadrágom van...

2011. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az rég rossz, ha emiatt cikiznek. Engem sose szóltak meg, pedig, mint említettem, csak 1 nadrágom van. Mellesleg nálatok szokás egymás öltözetét megfigyelni és belekötni, ha már ebben az évben láttátok rajta?

4. voltam.

2011. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!