Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rajtam kivul olyan aki...

Van rajtam kivul olyan aki mindig ugyanabba a ruhaba jar mert nem talalja meg a megfelelo ruhat amiben jol erzi magat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én azért tudom, hogy melyik stílusirányzatot kedvelem csak olyan ruhákat nem találok hozzá ami megfelelne, szóval az öltözködésem olyan semmilyen. szép, meg igényes is, de ennyi. ha tehetném vennék más ruhákat csak nem tetszenek ahol eddig néztem
2010. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem ugyanabban, van kb 4-5-6-7 ruhám amik hasonlóak és azokat hordom mert azokban érzem csak jól magam:)
2010. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyjából ugyanazokban a cuccokban járok, mert ezt engedhetem meg magamnak. Nagyon háklis vagyok a minőségre és a kinézetre is. Pár éve még a normál árkategóriás cuccok is tök jók voltak, de manapság bemegyek, és vagy kispórolják az anyagot, vagy szar anyag, elszabott, vagy "jaj de cuki, deszka kiccsaj vagyok ebbe' a ruhába" stílusú az összes, ami kapható. Így marad az, hogy bemegyek olyan boltba, ahol csak egy-két drabot tudok kifizetni, de legalább az normális.

Én nem értem, hogy miért csak a drága boltokban lehet kapni, divatos, DE egyszerű és normális ruhákat, régebben könnyebben lehetett válogatni.

2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint egy rajzfilm figura :) Van egy csomó ruhám, de mindig ugyanazt a néhány darabot hordom.. (Persze kimosom, meg minden) Már-már ciki, de a többiben meg nem érzem jól magam.. És legalább könnyen felismernek :)
2010. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!