Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek nekem csinos, de...

Linkelnétek nekem csinos, de nem r*bancos ruhákat tavaszra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Linkelnétek olyan ruhákat, amik szépek, nőiesek, csinosak, de nem kihívók, állatmintásak vagy nagyon kivágottak, szóval nem r*bancosak és a tavaszi divatnak megfelelőek? Lehet nadrág, szoknya, cipő, szóval bármi. Köszi! :)

16/L


2011. márc. 9. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

hát rem tecenek :)


ruha

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom milyen árba gondolkodtál, de ezeket linkelném(saját ízlés alapján 14L) Ha meg nem ilyen árba szeretnél kiindulási alapnak jó :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

nekem ezek jönnek be és a pasiknak is. szal szerintem ne hallgass az elsőre. semmi szexy nőies nincs benne.......


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Látom egyeseknek a tavasz egyenlő a nyárral.. Az első nagyon csinos ruhákat rakott ki, főleg az utolsók.. A második hozzászólásnála cipők tetszenek a legjobban.. Hát a harmadik hozzászóló által kirakott ruhákban nem mernék társaságban megjelenni, főleg nem elegáns, kifinomult társaságban, de ez az én ízlésem..
2011. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:05


a kérdező azt mondta, hogy csinos, DE NE RIBANCOS:D:D


Amúgy szerintem divatos a virágminta nagyon,az ingek is divatosak kockás/virágos vagy akár egyszerű.pl:

[link]


vagy virágos/pöttyös vagy sima szoknya.pl:

[link]


+ balerina, magassarkú cipők.És nem tudom mennyire találod nőiesek, de ezek az Oxford cipők is divatosak:

[link]

2011. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nem egyezik az ízlésünk, de nekem ezek tetszenek:)) :


szoknyák:

[link]

[link]

[link]


ruhák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (Uuu, ezt imádom:DD)

Egyébként a farmerruhák most hódítani fognak sztem ;))


[link]

[link]

[link] (jobb oldali)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



nadrágok:

[link]

Ebből nem linkelnék többet, szerintem nincsenek nagy változások a farmerek terén, esetleg kicsit visszajönnek a kicsit(!) trapézabbak.


fölsők:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (Alsó 2)

[link]

[link]

[link]


Ja és vegyél színes öveket, bolerókat, kiegészítőket, azokkal földobhatsz 1-1 ruhadarabot ;DD


15/L

2011. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok nekem is a cipők jönnek be legjobban :) amúgy a 3. válaszoló ruháira: nem hiszem, hogy ilyenre gondolt volna a kérdező.
2011. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 •ß• ***** válasza:
33%

ma 17:23

Egyetlen normális válasz. :D

2011. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom, én inkább járnék "ribancos" ruhákba mint cuksika színes virágmintásba:DD
2011. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

A 17:05-ös ruhái nekem se tetszenek, elég ribisek szerintem... de hát kinek mi tetszik...

A többieknek köszi, már beszereztem egy olyan virágos tally-s blúzt, amit valamelyikőtök linkelt, csak más színben :)) meg szerintem még ellátogatok a tally-ba, láttam az oldalukon egy nagyon szép tunikát :)))

Stradivarius és Zara meg nincs a környéken, csak Pesten, tehát azok a ruhák kiesnek

de pont tegnap vettem az egyik linkelt Stradivarius-os cipőhöz (a barna magassarkú bokacipő) hasonlót, csak az enyém világosabb, drapp :))

2011. márc. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!