Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen (nagyon csinos, elegáns...

Milyen (nagyon csinos, elegáns) ruhában illik színházba menni egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Születésnapi kívánságom volt, hogy elmehessek, illetve elmehessünk Anyukámmal a színházba. Mivel titokban tartották, így nem tudom, hogy teljesül-e a kívánságom? Mivel holnap lenne az előadás - amire tehát nem tudom, hogy elmegyünk-e, mert meglepetés -, ezért előre ki szeretném választani, hogy milyen ruhában menjek, milyen frizurát készítsünk? (Kedvenc színészemet néznénk meg!)

Minden választ nagyon szívesen, és hálával olvasom!


2011. márc. 9. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép ne hétköznapi ruhába menj:) ha jó az alakod akkor esetleg egy térdig érő csinos szoknya vagy egy elegáns nadrág:) mindenképp csinos cipőt válassz, és egy elegáns blúzt. ügyelj a színekre hogy ne legyen rikitó, de azért látszódjon hogy csini vagy:) én a feketét vagy a pirost ajánlanám :) 17/L
2011. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!
2011. márc. 9. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szövet alj(lehet világos is, de a szoknya mindenképp térdig érjen), és valami világos, felső. Nem muszály a szokásos fekete-fehér kombinációt felvenni, de legyen más, különlegesebb a hétköznapi ruháidtól.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy gondolom, hogy a szoknya-blúz kombinációnál fogok maradni.
2011. márc. 10. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!