Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan változhatnék meg, hogy...

Hogyan változhatnék meg, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
19éves vagyok és 2éve emo vagyok, előtte mivel deszkáztam szintén hasonló volt az öltözetem. Nagyon szeretem a "stilusom" igy érzem, hogy önmagam vagyok, de eljött a munkakeresés ideje, ami annyit von magával, hogy kénytelen vagyok megváltozni külsőleg, hogy rendes állást találjak. Gondoltam nőiesebben kinézni és divatosan hamár muszáj változnom, de az igazság az, hogy el sem tudom képzelni hogy fogom ezt véghez vinni! Most akkor nagyjából az évek során felhalmozódott összes ruhámat dobhatom ki?Szeretem őket és a pénz sem vet fel, hogy ezt megtehessem. Ti mit ajánlanátok?Hogyan változhatnák meg fokozatosan, hogy az nekem se és a pénztárcámnak se legyen kellemetlen?Köszönöm előre is a válaszokat!
2009. febr. 20. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is nagyon okos es becsulendo ahogy gondolkodsz!!!! Szerintem kezd el arulni a ruhaidat (persze csak azokat amikre nincs szukseged) es annak az arabol vegyel egy ket noiesebb, elegansabb darabot.

F/ L vagy?

2009. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt elfelejtettem odairni lány vagyok.
2009. febr. 20. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem csak teljesen emos ruháid vannak,azaz vannak közük sima feketék is?pl.:ha már jobb lesz az idő egy térdnadrággal simán felvehetsz egy fekete felsőt!:)

a ruha árulás is nagyon jó ötlet,menj be pár turiba és kérdezd meg h ezért meg ezért a ruháért mennyit adna.És aki alegtöbbet ajánla azt el is fogadhatot.Így a pénzből tudsz venni nőiesebb ruhákat!

Sok sikert a változáshoz,és a munkakereséshez is:)

2009. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, nem feltétlenül kell kidobni, vagy lecserélni a ruháidat. mondjuk ez nagyban függ attól, hogy is hogy milyen munkát szeretnél elvállalni. szerintem elég csak az ilyen feltűnő kiegészítőket hanyagolni, meg ha esetleg van piercinged, akkor azt mindenképpen kikéne venni, mert az nem jó pont a munkaadóknak. sztem ennyi bőven megteszi, hogyha nem szeretnél megválni a ruháidtól:)
2009. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fekete ruhákat tényleg nem kell kidobni. Elég ha csak egyet veszel fel belőle és egy színes (vagy fehér) másik ruhával hordod. Vagy a nagyon "vad" dolgokat extra nőies felsővel/alsóval, kiegészítőkkel (táska, ékszer, öv), cipővel ellensúlyozod, lágyítod. A nőies, magassarkú (ha nem bírod, akkor alacsonyabb sarkú)cipő, szandál is jó választás!
2009. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és mindenképp megfogadom a tanácsaitokat! :)
2009. febr. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!