Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kölcsönzött menyasszonyi...

Kölcsönzött menyasszonyi cipővel mit csináljak, ha nagyon csúszik a talpa?

Figyelt kérdés
Mivel kölcsönzői darab, nem vihetem cipészhez, de valamit ideiglenesen kellene vele kezdenem, mert nagyon csúszik. Tudtok valami otthon is kivitelezhető átmeneti megoldást? Olvastam, hogy sebtapasszal érdemes leragasztani, de félek, hogy tánc közben letépődik majd, szóval valami más ötlet kellene. Köszi!
2011. márc. 12. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

takarítsd le a talpát, hagyd h megszáradjon és ragassz rá leukoplasztot vagy ahogy írták sebtapaszt. én évekig táncoltam és mindig csúszott a színpad, a leukoplasztos megoldás teljesen bevált, nem esett le :)

L*-*

2011. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó, csak kicsit furán fog kinézni a cipőm ragasztókkal az alján, szóval ez lesz a vészmegoldás:) örülnék további ötleteknek is, légyszi írjatok, ha van valami:)
2011. márc. 16. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig tényleg csak a ráragasztós megoldás a jó. Szerintem a talpán kutya se fogja észre venni!:) Ne aggódj:) Esetleg be lehetne dörzsölni valamivel de az meg lehet kárt tenne benne, vagy ragadna:S Téényleg ragassz rá rágót!:D Amúgy szerintem is sebtapasz.:) Szintén egy versenytáncos barátnőmtől tudom ezt a trükköt.:) Továbbá nekünk is ragtapaszt ragasztana a cipőnkre ha csúszik, és ha egy modellnél nem feltűnő a kifutón, akkor hidd el, neked sem lesz az!:)
2011. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tán vidd vissza és kölcsönözz egy olyat, amiben járni is tudsz, ez hogy tetszik?
2011. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!