Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tetszik az emberekne...

Miért nem tetszik az embereknek, ha valaki egyedi?

Figyelt kérdés
Aki nem úgy öltözködik,nem úgy viselkedik,mint mások,csak a fújolást kapják,mert nem úgy néz ki,mint egy átlagember.Szerintem pedig igenis ezt nagyra kéne tartani,ha valaki nem tömegember.A kérdésem a következő: miért?
2011. márc. 13. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a nem megszokott taszítja az embereket.
2011. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert kilóg a sorból
2011. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, ki hogyan öltözködik. Ha valaki más ruhákat hord, mint az átlag, attól még lehet tömegember.
2011. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen mértékben vagy egyedi, mert ugye nem mindegy! és nyilvánvalóan alsópusztanémedi lakossága kevésbé fogja tolerálni az egyedi megjelenést mint a budapestiek.
2011. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert irigyek...
2011. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azoktól megyek falnak, akik azt hirdetik, hogy milyen egyedi stílusuk van, miközben ugyanazokat a new yorkeres szart hordják, mint mindenki második ember...
2011. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok ember nem tudja megkülönböztetni az egyedit a röhejestől. Borzasztó túlzásokba képesek esni az emberek az "egyéniség" címszó alatt.
2011. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is mindig toszogatnak, de nagyívben.. Hiphopos vagyok, ennek a stílusnak megfelelően öltözök, bő farmer (nem lóg le rólam hogy látszik az alsógatyám) ha pulcsi akkor az is bő kicsit lóg kapucnis, és néha felveszek ilyen ujjatlan kesztyűt. Jah és néha sapka egyenes sülttel. De csak néha. Amúgy engem idegesít az ilyen divatmajmok viselkedésea conversel meg a többi 10ezer forintos xarral amit csak azért vesznek mert ez a divat..
2011. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van elég sok lehetőség:

- mivel nekik nincs annyi bátorságuk, hogy megmutassák magukat, és inkább a tömeg után mennek, ezért féltékenyek, irigyek.

- az illető valóban röhejesen néz ki egyediség címszó alatt, esetleg nem is egyedi, csak a már említett "new yorkeres cuccokban hirdeti, hogy milyen egyedi" kategória.

- a többiektől is azt látja, hogy a tucatöltözködéás a menő, ezért elvet minden mást, és fanatikusan utálkozik, mert a többiek is ezt csinálják.


Mellesleg: ezt nem nagyra kellene tartani, hanem ez lenne a normális. Legalábbis szerintem egy ideális világban nem lenne helye a divatnak és az embereket butító trendeknek, tendenciáknak, birkaszellemnek. Senkit nem közösítenének ki azért, ahogy kinéz, mert úgy nézne ki, ahogy ő akar, nem úgy, ahogy egy hülye réteg elvárja tőle.

Megint más: ha te is egyedinek tartod magad, vagy akárki más... az ilyen emberek általában ezzel tisztában vannak és tesznek magasról az ilyen véleményekre, nem rágódnak rajta.

2011. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!