Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a szilikonpánttal?

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja, hogy az mennyire undorító... Valaki elmagyarázná, hogy mi benne a ronda?
2011. aug. 31. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tartom rondának max azt amikor egy kövérebb nőt látok, hogy így bevág a zsírosabb helyekre. De így mellékesen én nem szeretem magamon.


17/L

2011. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
tehát ugyebár ez elvileg arra való hogy ne látszódjon mégis legyen pánt, de ezt a funkciót nem tölti be ugyanis bevág a bőrbe és csillog és látszik hogy ott van, és sokszor el is színeződik, ronda, és nagyon kényelmetlen is....nekem ez a bajom vele...16/L
2011. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hailey13 ***** válasza:
39%

én sem értem. az biztos sokkal szebb ha látom a nő mellbimbóját pontosan kirajzolódva:D

pl van egy hátul kivágott felsőm, még soha nem vettem fel. és igen, venni fogok egy szilikonpántosat.

nem azt mondom, biztos van aki megengedheti magának hogy egyáltalán ne viseljen melltartót, de akkorse kéne leugatni..:D mondjuk igaz, van egy igazi "nagyonolcsó" fílingje, dehát istenem..:D

2011. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
nekem egyáltalán nem kényelmetlen, és nekem semmi bajom vele , és én hordom is ha ugy van persze nem elszineződött sárgán hanem még amikor átlátszó, és ha valaki azuért fikáz mert nem "trendi" az nyalja ki a s*ggem :)
2011. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Nos a mélyen kivágott ruhákat szép testű nőknek találták ki!

Mivel ők kevesen vannak, valaki kitalálta a szilikon pántos melltartót. Ettől kezdve mindenki azt hitte felvehet bármit!

Pár éve a bugyigumijuk lógott ki, mostanában meg a melltartója kandikál ki minden nőnek! Na ez az undorító!


43/F

2011. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hailey13 ***** válasza:
73%
nem testről van szó;)
2011. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Én nem szertem, ragad, ha van rajtad kis felesleg préseli a hájad, könnyen szakadhat, beizzadhatsz alá.

Amúgy nincs vele bajom, de nem értem miért élnél vele mikor ott a pántnélküli melltartó, vagy testszínű/a ruháddal megegyező színű.

Tudom, hogy olcsóbb egy pántot venni, de én úgy vagyok vele, hogy inkább veszek a kínaiban párszázért több melltartót mint a szilikonpánt.


Amúgy utcán nem gáz, de már láttam valakin a saját szalagavatóján a keringóruha alatt... Na ott szerintem gáz.

2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindenhogyan gáz, de a pánt nélküli felsőnél a leggázabb. Én nem akarok bántani senkit, nem öltözködhet mindenki a 2011-es divatnak megfelelően, de nekem 3 dolog jut eszembe a szilikonpántról: 90-es évek, kínai piac, igénytelenség. Ott a pánt nélküli melltartó, nem értem, az miért nem jó????
2011. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Én utálom! Ronda és kényelmetlen,semmi értelme.
2011. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a szilikon melltartópántokat, mert hozzámragad, kipirosodik a bőrőm tőle. Aztán kínaiban találtam ilyesmi melltartópántokat: [link]

[link]

[link]

fel tudom venni a pánt nélküli felsőkhöz is és nem kell szilikonpánt se :D

2011. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!