Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Takko tényleg rossz minőség?

Takko tényleg rossz minőség?

Figyelt kérdés
Mindenki szidja, hogy hamar szétmenenk a takkos ruhák ez igaz? Én most vettem párat és nagyon tetszenek nem akarom h szétjöjjenek :D
2011. márc. 14. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Vedd fel mosd ki,és meglátod igazunk van,hogy szidjuk:)

Lehet hogy csak 2. vagy 3. mosásnál kezd majd szétjönni vagy összemenni.

2011. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs rájuk panaszom.

Semmivel nem gagyibb, mint mondjuk egy new yorkeres, c&a-s, h&m-es, jeans clubbos. Na jó, ami azt illeti, a new yorkeresek még rosszabbak is nála.

Igaz, nem hasonlítható össze egy kézzel varrt darabbal, de semmivel sem gagyibb szerintem, mint a többi "márka", nekem legalábbis nem akadtak vele gondjaim.

2011. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kifejezetten jó minőségű, külön öblítsd ki alacsony hőfokon és garantálom hogy tartós lesz :)
2011. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
én vettem ott egy tökjó farmert,rá 2hétre kiszakadt a combom belső részénél:SS
2011. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

A minőségről nem ejtenék szót, azt már többen tették. Viszont, ha belegondolsz, vannak sokkal szebb szabású, jobb összhatású ruhák is. A Kenveloban mostanában van 20000-10000 akció, sokkal jobban megéri.

Takkonál akkor már ezerszer jobb a turkáló is. Vagy ha elég türelmes vagy, akkor a jobb boltok kiárusításai.

2011. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,nekem van 1 éves göncök is,sok mosáson túl de nincs semmi bajuk..
2011. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Na a Kenvelo AZ gagyi. Igazán. Meg a Mayo Chix, tudomisén milyen kamukínai plázamárkák. Kösz, hogy eszembe juttattad :)
2011. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több blúzom is onnan van és (félévesek.:D) nekem "beváltak".Nincsen a ruhákra panaszom.
2011. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az ott vett pulcsik 2 mosás után kibolyhosodtak. :(
2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg az a tapasztalatom, h minden márkánál, üzletnél létezik jó és rossz minőség. érteni kell hozzá kicsit. én bizony a kínaiban is megtalálo a jóminőséget meg a drágább üzletekben is a borzalmasat.
2011. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!