Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet már fehér táskát hordani...

Lehet már fehér táskát hordani, vagy még nincs itt az ideje?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért, eddig nem lehetett vagy mi?
2011. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvan, hogy melyik színű táskát mikor lehet hordani? Ha tetszik, és megy a ruhádhoz, akkor teljesen jó.
2011. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert te télen csak azért nem hordtál fehér táskát, merthogy télen sötétebb színeket hordunk? ha nem volt nagy lucsok, rajtam még fehér nadrág is volt..:)
2011. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen nem szoktam télen fehér táskát hordani, mivel nálam az a nyári színek közé tartozik! és nem vagyok akkora paraszt, hogy kirikítson a sötét ruháimból!!!

És gondoltam felteszem ezt a kérdést, mivel tavasz van... de látom hülyeség volt, miután ilyen válaszokat kapok!!!

2011. márc. 16. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Jesszus :D

Télen csak sötét ruhát hordasz ?

2011. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hordhatod nyugodtan. Nincs azzal semmi baj ha ő nem szeret télen világos cuccot hordani. Nem azt kérdezte hogy ez baj e, a kérdésre válaszoljatok már könyörgöm... Nem tudom miért de télen énse vennék fel mondjuk egy hupikék táskát. Ennyi.
2011. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hó is azért fehér, mert nyáron esik nem? Minden színt lehet hordani mindig, divattól, évszaktól függetlenül...a lényeg, h összeillő darabok legyenek rajtad...
2011. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, én sem hordok télen fehéret. Én még nem nagyon váltottam vissza, de lehet már belefér : )
2011. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!