Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hádás kérdés. SOS már holnap...

Hádás kérdés. SOS már holnap aktuális (? )

Figyelt kérdés

Szóval

Holnap megyek fel Pestre, a Nyugatinál szállok le a vonatról. Van egy kis dolgom, ami kb délig tart és utána mennék valamelyik hádába (max 2 bolt fér bele sajnos az időmbe)

Elsősorban régi focimezeket szeretnék turkálni, de jöhet kosaras, rapper ruházat is.


Szóval a kérdésem: melyik Hádába érdemes elmennem ha ezeket akarom megvásárolni, illetve melyik Háda van a legközelebb a Nyugatihoz (oda mennék másodiknak, még a vonat indulása előtt, de nem akarok nagyon messze, hogy lekéssem)


A válaszokat előre is köszi!


2011. márc. 17. 13:42
1 2
 1/12 hippolita ***** válasza:
100%

a legközelebbi a Bajcsi-Zsilinszki, pár saroknyira a nyugatitól a deák felé.

ahol érdemes az váci utcai, mert az a legnagyobb, vagy a nagy lajos király útja

2011. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nagy lajosnál van külön egy ilyen "sport" részleg.Van ott motorostól a búvárig, szerintem foci mez is tuti van, és nagy.A többit nem ismerem.
2011. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És a kettő közül melyik a jobb az én szempontomból?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de szorítani fog az idő, sajnos csak az egyikbe tudok elnézni

2011. márc. 17. 13:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszönöm a tájékoztatást.
2011. márc. 17. 13:55
 5/12 A kérdező kommentje:
MÁSIK KÉRDÉS: mikor van a Nagy Lajos Király útján árúcsere, és hogy jutok el oda a Nyugati Pályaudvarról tömegközlekedéssel?
2011. márc. 17. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
M3 - Deák tér -> M2 - Örs -> 32-es busz - Jeszenák utca
2011. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a legrövidebb tömegközlekedési útvonal? Valamint az M a metrót jelenti?
2011. márc. 17. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:
árúcsere minden hónap első pénteke(vagyis 4-én volt, és áprilisban 1-én lesz) ez a nagylajos kir.útira vonatkozik, de szerintem az összesben az első héten valamelyik nap. eljutni: deákig metróval, majd másik metróval örsig, onnan pedig 3 vagy 62 villamos(mindegy melyik, egy útvonalon megy) a 32 buszt azért nemmondom,mert az alrébb rak le. Azt hiszem bosnyák után 1 megálló, majd kezd el figyelni bosnyák körül menetiránynak jobbra, és nagy betűkkel lesz kiírva, tuti észre veszed.
2011. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem a jeszenák utca!!!! jeszenák után egressy, szuglo, bosnyák, és azt hiszem utána lesz, ami talán kerékgyártó. SZóval nehogy a jeszenáknál szállj, mert onnan mégmessze van. Nem tudom, minek adnak választ, ha nem tudják.
2011. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha máskor szeretnél menni valahova.


Itt van kép, hogy néz ki kívülről, ha jobbra nézel, mégasineket is láthatod.


Talán gyorsabb, ha nyugatitól 4es-6os villamossal blaháig mész, onnan meg 173e vagy 173-as busz.bosnyáknál leszálsz, és besétálsz(csak lehet, hogy eltévedsz, így biztosabb a villamos) vagy mész egy megállót villamossal, de ne az örs vezér tere irányába,hanem a másik irányba. max 40 perc így az út.


[link]

2011. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!