Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruha alá melltartót?

Ruha alá melltartót?

Figyelt kérdés
Most megyek ruhát próbálni, ilyen koktél és ilyesmi ajta ruhákat. Vegyek alá melltartót majd, vagy vegyem le?
2011. márc. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le, kivéve ha nagyon vékony az anyag. szerintem.
2011. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a melled szép feszes és kerek akkor nem kell melltartó , de ha egy kicsit is lelóg akkor egy pánt nélküli segíthet ;))De semmiképpen ne legyen pántos és a szilikonpántos se jó!
2011. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a próbára megteszi a szilikonpántos is, nem? mert most nem tudom hirtelen honnan szerezzek :)
2011. márc. 20. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenképp érdemes alá melltartót venni, mert sokkal szebben áll a ruha, még akkor is, ha alapból kerek és feszes a melled. A próbánál mindegy, milyen van rajtad, de ha megvan a ruha, akkor érdemes olyat venni, ami passzol hozzá, tehát nem lóg ki alóla. Pánt nélküli ruhánál pánt nélküli melltartó, kivágott hátú ruhánál x pántos melltartó.

Nekem ilyesmi van, a legtöbb ruha alá fel lehet venni: [link]

2011. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!!!
2011. márc. 20. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

11:57-esnél a pont!

Nem tudom mekkorák a melleid, de ha nagyobbak vagy akár közepesek is, lehetnek akármennyire feszesek és kerekek a gravitáció törvénye rájuk is vonatkozik, szóval picit mindenképpen lógni fognak. Van egy nagyon kis mellű barátnőm, na ő fel tud venni melltartó nélkül koktélruhát (de hát alig van melle).

2011. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
és hol lehet olyat venni, mint amit belinkeltél? mármint melltartót?:D
2011. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!