Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudnám megszüntetni a...

Mivel tudnám megszüntetni a "cipőszagot"? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma vettem a kínaiban 2 félcipő-szerűséget, magassarkú és nagyon büdös "cipőszaga" van. :S Olyan, mint amilyen a kínai csizmáknak szokott lenni. :S Kiraktam az előszobába, de már tiszta olyan szag van ott is. :D Nem tudtok vmi jó praktikát erre, hogy hogyan lehetne eltüntetni? Nem akarom így felvenni, mert nagyon érződik.. Volt már hasonló eset bokacsizmánál, de annál ennyire nem volt büdös, azt kitettem pár napra az erkélyre, de nem ment ki belőle a szag. :S

Most lehet, hogy hülyének néztek, hogy ilyet megkérdezek, meg hogy ez a legnagyobb problémám, de örülnék a normális válaszoknak. :) Előre is köszönöm.


2011. márc. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél egy rossz zokniba cicaalmot, és tedd egy müanyag zacskóba a cipövel együtt egy éjszakára. A cicaalom magába szedi a szagot, a zokni meg azért kell, mert egyébként a szemcsék beleragadnak a cipöbe és nem tudod kisezdni belöle utána.
2011. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) És ez nálad bevált? :) Úgy értem, hogy kipróbáltad már?
2011. márc. 25. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, már többször is, söt a (használatban lévö) sportcipöket is lehet vele szagtalanitani, arra is hatásos.
2011. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mégegyszer. :) Kipróbálom. :)
2011. márc. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!