Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet megszüntetni?

Mivel lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Vettem egy farmert, de mosás után is nagyon büdös szaga volt. Próbáltam ecetes vízbe áztatni egy éjszakára és újra kimosni, de továbbra is nagyon büdös. Ilyen esetben mit lehet csinálni?
2011. jan. 9. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy ennyire párás a levegő, nem szárad úgy a ruha, hanem bebüdösödik.

Próbáld meg azt, hogy ha fúj a szél, kinn szárítod meg, talán nem fog bebüdösödni:)

2011. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"de mosás után is nagyon büdös szaga volt"....szóval már akkor is büdös volt amikor megvetted?!Bocs,de eszembe se jutna olyan holmit megvenni ami büdös,még fel se próbálnám,pfujj.Gondolom,kínaiba,vagy turkálóba vetted.Valószínű nem fog eltünni a szaga,én inkább kidobnám!
2011. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!