Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az milyen, hogy egy punknak...

Az milyen, hogy egy punknak citromsárga Martens bakancsa van?

Figyelt kérdés

Úgy kaptam ismerősömtől, neki egyszer volt a lábán.(ez nem is lényeges). De illik a punkokhoz a citromsárga színű? 14/L

Esetleg valami jelentősége nincs?

Hallottam olyat hogy a cipőfűző színe is szimbolizál valamit. Erről mit tudtok?


2011. márc. 28. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"5. válaszadó: mér néznének rám csúúúnyáán??"


Mert a straight edge közegben nem biztos, hogy jó ötlet szívni. Tudod egy seregnyi meggyőződéses nemdohányos orra alá direkt odafüstölni bunkó dolog. Sokan viszont csak így képesek kicsit is elengedni magukat. Emiatt nem nagyon szeretik a füveseket. De az a zöld bakancs inkább, szóval...

2011. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
15:48: ez szépen megmondtad. de igaz is! egy punk leginkább olyan, hogy nem iszik, nemcigizik stb, mint ahogy azt te is magyaráztad :)
2011. márc. 29. 20:43
 13/16 A kérdező kommentje:
16:14: nem is akartam zöld cipőfűzőt belerakni, mivel nem iszok, nem drogozok...
2011. márc. 29. 20:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Jézusom, de öreg vagyok. Nekem a 15.48as leírásából véletlen sem az jutott eszembe ami a punk, hanem valami természetjáró hippi kör vagy nem tudom...
2011. márc. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én voltam a 3. :D szóval pl egy anarchista punkon, akin leginkább piros/fekete színek vannak kicsit furcsán néz ki egy sárga bakancs, de némelyik tud nagyonnagyon vegyesen öltözni és csak ront a színösszeállításon. igen, nem divatbemutatóra kell menni de nemárt az összehangolt ruhadarabok viselése :) és ne az legyen a célod, hogy tróger, csöves punk legyél. a saját szabadságodat add meg, hallgass olyan zenét amit szeretnél, állj ki azért amit gondolsz, még akkoris ha a gondolat 'nem punk'os. ha szerinted nemjó ötlet dohányozni, akkor állj ki azért hogy te nem szereted a cigit. ne hagyd hogy mások beleszóljanak. erről a (lelki) szabadságról szól ez a stílus :)
2011. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszöntem a válaszod :) nem vagyok tróger punk.
2011. márc. 30. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!