Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordjak magas/törpesarkút 14...

Hordjak magas/törpesarkút 14 évesen? Ha igen hány centiset? Suliba utcára is, vagy csak alkalmakra? (Link jöhet)

Figyelt kérdés
Még egyszer sem volt rajtam ilyen, de már nagyon kíváncsi vagyok milyen egy kicsit nőiesebbnek lenni. 168-172 centi magas vagyok amúgy.
2011. ápr. 2. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
csak nyugodtan, a bokaízületek és a gerinced is meg lesz a nőiességeddel ""elégedve""
2011. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem először csak alacsonyt vegyél,abban tanulj meg szépen járni,aztán fokozatosan jöhetnek a magasabbak.

Nekem az első magassarkú cipőm 13évesen volt,amit alkalmakkor felvettem,kb.3-4cm-es sarka volt.Mostanra már van több magassarkúm,legmagasabb 7cm körül van,de mostanra már megtanultam járni bennük,és néha felveszem suliba is.Amúgy szerintem nézz szét anyukáddal a Deichmann-ban,vagy még esetleg kinaiban,ott is szoktak lenni jó cipők. :-)


15/L

2011. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm. Elsőnek meg szólok, hogy ha egyszer felveszek egy magassarkút, abba csak nem halok bele..
2011. ápr. 2. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat fogyelj, en is elkezdtem volna itt a szentszoveget aztan rajottem h en milyen koran elkezdtem hordani - anyum nem tudott szembeszallni velem, tanarok meg elneztek mert kituno voltam meg mert 8osztalyosban tudtak h hamarabb kezdunk majd el divatolni ha 18evesekkel vagyunk egy folyoson.


Lenyeg a lenyeg eloszor kisebbsaekuban probalkozz meg a jarassal. Akar otthon a hazban az uj cipovel.


A lenyeg h a sarkat tedd le eloszor lepesnel mert ha a talpaddal lepsz akkor nez ki ugy mintha pisilned kene es tipegnel.


Aztan probalkozhatsz magasabbakkal is.


Tul gyakori hordast en se ajanlom, mert meg fejlodesben vagy es ha a gerinced eldeformalodik az eleg cikis es utana nem hogy magassarkuban de semmiben nem leszel csinos.


Majd kesobb raersz gyakrabban hordani, de akkor meg mar azon imadkoznal barcsak ne kene kosztumhoz mnden nap hordani :)


Azert ennyi idosen extrem magasakat 10centi ne vegyel mert eleg ribisnek hatna.

2011. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a Deichmann-ban tényleg jó a választék csak szerintem nem mind olyan nagyon tartós..

előzőkkel egyetértve a kisebb sarkosokkal kezd, otthon gyakorolj mert ciki ha nyilvánosan bukdácsolsz pluszban amiért még új feltöri közben a lábad.

2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, nem is mernék 10 centiset fölvenni, sehova sem. Igen, meg fogok előtte tanulni menni benne, láttam már 12 éves lányokat bukdácsolni, hát nem szívesen járnék úgy...
2011. ápr. 2. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem alkalmakra belefér. Én is most vettem meg nemrég életem első magassarkúját, csak 3-4 cm-es sarka van [+telitalpú], de nekem bőven megfelel, mert legalább tudok benne normálisan járni. :)

Én suliba ilyen időben még nem venném fel, de majd május vége-június eleje körül tuti elkezdem suliba is hordani, persze nem mindennap.

Én is nagyon kíváncsi voltam rá, hogy milyen érzés, stb...meg ugye jövőre vizsgabál, ballagás, ahova már rendes magassarkú kell.

Én 167 cm vagyok, a cipőt Deichmann-ban vettem, szerintem nagyon szép. Ha a szüleidnek sincs semmi ellenvetése, ill. suliból sem vágnak ki, akkor szerintem nyugodtan próbáld ki. Ha suliban gond lenne miatta, akkor szerintem várd ki a nyarat. :)

És ha már megvetted, akkor otthon sokat gyakorolj benne, mielőtt felveszed valahova, mert nem épp a legkényelmesebb viselet, főleg, ha 6-7 órát rajtad van, és esetleg még táncolnod is kell benne. :D


14/L

2011. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is utolsó! Jó hallani, hogy valaki ugyanabban a cipőben jár/járt mint én. ;)
2011. ápr. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!