Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a ruhaösszeállítás?

Figyelt kérdés

csak úgy, utcára, semmilyen extra alkalom.. mostani időjárás.


[link]

[link]


(a póló betűrve a szoknyába, "buggyosan" kihúzva


ehhez HASONLÓ saruval:


[link]


innen pedig a 2-es számú:


[link]


2011. ápr. 2. 22:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi elnéztem a harisnya a bal oszlopból fentről a legelső.
2011. ápr. 2. 22:34
 2/15 anonim ***** válasza:
én nem venném fel ..
2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
miért nem?
2011. ápr. 2. 22:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát én sose mertem ilyen "extrémül" öltözködni, de talán ez az én bajom. :) Viszont a póló színével nem vagyok kibékülve. Amúgy sztem jobb lenne, ha ugyanezekhez a cuccokhoz nem ezt a barnás bő pólót vennéd fel, hanem egy fehér testhezálló ujjatlant. Színben is jobban passzol, és kevésbé mutat tramplin, ha alul buggyos, bő dolog van rajtad, felül meg testhezálló. Csak azért mondom, mert én is kísérletezgettem itthon (csak én buggyos nadrággal), és a betűrt egyszerű testhezálló póló mutatott mellette a legjobban. :)

(De ahogy gondolod, ha tetszik hord ezt a pólót! ;)

2011. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, csak a félreértés végett nem a 22: 34-es vagyok
2011. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem a szoknya meg a pló kicsit olyan csöves hatásúnak tűnik, bár lehet h te tök stílusosan tudod viselni.a saru az oké, de nekem a harisnya nem jön be, főleg nem a saruhoz.
2011. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az összeállítás bár a harisnyának inkább bőrszínűt választanék mert így már túl sok
2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én se venném fel.Ez az összeállítás szerintem csak annak áll jól, aki mindig ilyen különleges ruhákban van (mert ezt azért nem lehet mai divatnak nevezni). Viszont szerintem ha ilyen lennél nem itt kérdeznéd meg, hogy jó-e. Szóval kétféleképpen sülhet el a dolog: nagyon sztájlos vagy régimódi.

Ha tojsz magasról mások véleményére és jól érzed magad ebben, akkor vedd fel, de szerintem ha ilyen lennél nem kérdeznéd meg, hogy jó-e.

2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hűha..

szerintem durva összeállítás mert külön-külön más összképben jól néznének ki de így együtt nem igazán..


mondjuk az a póló egy fehér bőrkabáttal például..

[link]

ilyesmi fekete farmerrel:

[link]

2011. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
amúgy a felső pasztellrózsaszín, vagyis a rózsaszín és a testszín között van, csak a kép nem hozza ki az igazi színét
2011. ápr. 2. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!