Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruhaösszeállítás milyen?

Ez a ruhaösszeállítás milyen?

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmiszerű cipő (nem pont ilyen)

egy sötétkék cicagatya világoskék pöttyökkel

egy nagy fehér póló, fekete mintával (tigris)

köszi előre a válaszokat:))


2011. ápr. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Gusztustalan.

Szívesen.

2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy pöttyös meg mintás az gáz, de nincs sima pólóm és olyan jól áll a gatya hogy az nem igaz:(

és az egészen van egy nagy tigris, szóval nem olyan kicsi minták

2011. ápr. 10. 15:59
 3/9 A kérdező kommentje:
xD kösz
2011. ápr. 10. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Elképzelve nem lehet jó.

Vagy a mintás nacihoz egy egyszínű póló vagy a mintás pólóhoz egy sima sötét cicanaci.

A pöttyös és tigrises együtt ne haragudj de nem jó.


Ha olyan jól áll a naci akkor holnap suli után menj vegyél egy sima hosszú felsőt, addig is holnap a jó kis pólót egy sima cicanacival vedd fel.

2011. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a normális választ:D

amúgy nem látszik a gatyán, hogy pöttyös csak közelről:S

de jó, vágom én hogy szar:D

nem tudjátok hol lehet venni egy nagy mintátlan felsőt? mert én még sehol sem láttam... próbáltam olyant, hogy egy sima felsőből XXL-eset de azok csak széltébe nagyon nem hosszában :S

2011. ápr. 10. 16:11
 6/9 A kérdező kommentje:
mellesleg ma este akartam felvenni, fagyizáshoz, suliba biztos nem mennék ilyenbe :D
2011. ápr. 10. 16:12
 7/9 A kérdező kommentje:
*nagyok
2011. ápr. 10. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy két mintás dolog együtt, hanem a stílus.

A pöttyös dolgok cukik, ahhoz már nem igazán jó egy dögös szandál, inkább egy egyszerű fehér, vagy világos vászoncipő és egy fehér póló egy szintén cuki mintával (egy szemüveg, figurák)- Az állatminta, általában szexis benyomást kelt, és ahhoz jó a cipő, de a leggings már nem. Valamit le kell cserélni, hogy jó legyen az összhatás.

2011. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :))

akkor majd veszek hozzá egy fekete leggingset :D

(de mondjuk szerintem a leggings is inkább dögös, mert mondom, nem látszik annyira hogy pöttyös xDD de nem akarom fényezni a szart, majd veszek hozzá feketét :D)

2011. ápr. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!