Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót ajánlotok a...

Milyen melltartót ajánlotok a kivágott felsőkhöz, illetve azokhoz amiknek nincsen háta?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az ilyen ruhákat, de kevés olyan fehérnemű van, ami fel tudnék venni alá. Láttam olyat, aminek a háta szilikon, de sokan ellene vannak pláne nyáron. Persze a legegyszerűbb megoldás ha nem veszek fel melltartót, de én nem szeretek úgy járni, főleg ha jön egy hűvösebb szellő :)

Tud valaki egy jó megoldást rá? =)


2009. márc. 1. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

A szilikon tényleg nem jó nyárra.. műanyagban járni nem kellemes:D A pánt is csúszik össze vissza...pfuj:D Ha nem szoktad nagyon erősre húzni a pántot,vagyos nem kötöd nyakba a cicidet,akkor szerezz be olyan m.tartópántot,ami gyöngyökből áll.. az még "öltöztet" is:) van olyan is, ami sok,kb 5 vékony szálból áll,szilikonos anyagból,kül.színekben... na,az is tök jól néz ki:)

ha a háta kivágott,arra viszont nincs sok megoldás...vagyis én nem tudok... :)

2009. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érdekelne az 5 szálas megoldás :) Tudnál képet mutatni, vagy ajánlani egy helyet ahol venni tudok?

Köszi a gyors válaszodat =)

2009. márc. 1. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
nekem van olyan "szálas" melltartóm...elöl mágneses kapcsos,hátul 4-5 szál van amiken kis fémgyöngyök vannak,nagyon jól néz ki,nagyon szerettem csak sajnos már "kinőttem",anno kb 2éve a New Yorkerben vettem.
2009. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

ha semmi baja a borodnek.. az az nem erzekeny vagy nicns anyajegeyd a hatadon.. nagyon praktikus megoldas lehet a szilikonos vagy ez a szalas megodlas:)

nezz utanna fehernemu boltokban.. ;)

2009. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Első válaszoló vagyok!

ne haragudj,de nem tudom hol lehet venni... énis keresgélek:) osztálytársaim páran iylet hordanak,majd rákérdezek:)

2009. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Olyan melltartót vegyél,ami simán a két külön kosárból áll.Tapadós szilikon kosarak,rátapadnak a melledre,és nagyon szép formát kölcsönöznek neki.Nemsokára linkelek,csak rákeresek,de pl a women'secret boltjai tele vannak ezekkel a melltartókkal.:)
2009. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Előző vagyok.

Így néz ki:

[link]

2009. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, de nekem nem jó. Úgy raktam fel, ahogy kell de úgy érzem, h leesik ha nem álló helyzetben vagyok :)

Azért köszönöm szépen!

2009. júl. 16. 11:08
 9/10 anonim válasza:

Válasszal sajnos nem tudok szolgálni, bocsi.

De amit belinkeltél, olyat hol lehet venni? Ma néztem a Calz.doniaban meg az Intimis.imiben de csak néztek rám az eladók...

2009. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én anno a vaterán vettem... valami 2000 ft-ért azt hiszem ! Nekem nem jött be.
2009. júl. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!