Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meghívott a barátom a ballagás...

Meghívott a barátom a ballagására. Mennyire kell kiöltözni? Nagyon jól kell kinéznem:D Valamilyen ruha (elegáns, de szexi. ) +magassarkú? Vagy az sok lenne? Ha tudtok küldjetek linket is lécci!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is öltözz túl, ne tűnj ki túlságosan mindenki közül, de azért legyél csinos és szexi, hogy lássa hogy kedveskedsz neki :)

ötlet: 1.nadrág magassarkúval, valami elegáns felsővel, 2.ruha (n e túlságosan rövid) magassarkú szandállal :)

remélem segítettem :)

2011. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én magas derekú fekete szűk, térd felé érő szoknyát vettem fehér rövid ujjú inggel meg egy magassarkú + kiegészítők.

Csak bókokat kaptam. :]

Szerintem nem kell túlparáznod meg túlöltöznöd sem, de bevetheted a 'kis feketét' is azzal tuti nem fogsz mellélőni :D

2011. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne öltözz közönségesen, különben nem csak magadat, de a barátodat is beégeted.

a kevesebb több.

egy ízléses fekete szoknya, csinos blúz, méréskelt cici-és combvillantás.

irányadónak itt ez a ruha: [link]

ha csak ennyi látszik ki belőle, mind mellnél, mind a lábnál, akkor csinos leszel, de mégsem közönséges.

2011. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. ápr. 10. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!