Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék nőiesebben, csinosab...

Szeretnék nőiesebben, csinosabban öltözni, de hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy 22 éves létemre leragadtam a farmernál, kardigánnal, tornacipővel, balerinacipővel.Szeretnék csinosabban öltözni, nemcsak azért,mert már úgy érzem "kinőttem" a farmert, hanem ,mert lassan állást keresek és nem akarok túl sablonos lenni.Szeretnék nőiesebb, felnőttesebb, komolyabb öltözködésű lenni, de nem tudom hol is kezdjem, milyen alap darabokat vegyek.A test alkatomról annyit, hogy 168cm, 54 kg vagyok,sokak szerint csinos, mellben erősebb.

A vasalthajú, leggingses, tunikás stílus nem jön be.


2011. ápr. 10. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

lookbook.nu

csak úgy inspirációként... :)

2011. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy így olvastalak szerintem olyan komoly problémák nincsenek a nőiességeddel.


-Szerintem szerezz be néhány szoknyát. Neked kifejezetten jól állna a A vonalú mert vékony vagy:) Egy fekete harisnyával szerintem az full nőies. Na meg nem hiányozhat egy fehér szoknya sem, jut eszembe.

-A farmer mellé pedig még vehethnél egy csinos tipikus nadrág fazonú szürke vagy fekete szövetnadrágot.

-Jó lenne egy világos vászon nadrág

-A balerinák szerintem nőies darabok. Én legalábbis annak érzem magam benne. Esetleg 1-2 törpetűsarkú, vagy magasabb sarkú fekete cípő sem hátrány.


[link]


-Nekem nagyon tetszenek a krém színű ballonkabátok is, vastag övvel és valamilyen színes kendővel.


-A felsőket pedig látni kell:) Blúzok, blézerek közül is vannak aranyosak.


Hirtelen ennyi jutott eszembe:) Itt egyébként sok jó dolog van:


[link]

2011. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!