Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sárga csőnadrág? (rövid)

Sárga csőnadrág? (rövid)

Figyelt kérdés

van egyáltalán sárga színű csőnadrág? láttam már több szinbe is pl. piros,kék,fehér,pink stb. van is nekem egy piros meg egy fehérem.

és hol lehet kapni? sajnos errefele inkább csak kínaik vannak. elképzelhető, hogy lesz? és kb. milyen árba vannak?


2011. ápr. 12. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavalyi nagy divat volt a színes gatya, ezért már egyre nehezebb találni. Igen van sárga is, 3-4ezer forint körül. Kínaiban szerintem már nem, de talán a New Yorkerben vagy ehhez hasonló ruhaboltokban kaphatsz. Én pl turkálóban is láttam szépeket. ;)
2011. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van sárga.Árkádban vettem pár éve :D
2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sárga cicanadrágom van, ami kicsit lyukacsos. Tavaly vettem egy plázás kínaiban.
2011. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem narancssárga van, Terranovában vettem kb 5000-ért.

Szeritnem már nem nagyon lehet kapni, max pirosat. Meg már nem is nagyon hordják.

2011. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát :)

ma voltam és vettem is 3400ft volt.

2011. ápr. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!