Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapestiek! Melyik női...

Budapestiek! Melyik női ruhaüzletet ajánlanátok nekem? 20 év körüli vagyok, számít az ár is!

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami van a West Endben, vagy a Duna Plazaban. Olyasmire gondoltam mint H&M, C&A, springsfield, tally weijl, orsay, new yorker, yeans club, egyéb.Hol milyen a minőség az árhoz, milyen stílust képvisel, mert én nem tudok kiigazodni, és nincs is időm nézelődni, csak mennék és vennék, csak nem tudom hova. :) Köszi! :D
2011. ápr. 13. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Tally Weijl, Pussy Deluxe. Mindkettő jó minőségű, kissé drágák de nem minden ruhadarab. A lényeg, hogy Pussy Deluxe-ba ne vegyél táskát, mert állítólag az könnyen szakad:) a Newyorker már elnézést, de egy adag sz@r lett, már csak tizenévesekre (alsó korosztály) gyártanak ruhákat...

A két üzlet amit írtam az elején, csini ruhákat árul, minőségiek is, és ráadásul találhatsz a pénztárcádnak is megfelelő terméket is.


20/N

2011. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor mondom, hogy én miről mit gondolok:)

New Yorker: egyet értek az elsővel, gagyi dolgokat árul drágán, jobbára tini r*bi stílusban. Van néhány kivétel, de nem sok.

Orsay: elég drága, de nagyon szép és stílusos nőies ruhadarabokat árulnak. A kiegészítők is jók, és azok nem is vészesek árban sem.

Tally Weijl: én szeretem, az ár és a minőség korrekt egymáshoz, vannak jó dolgaik.

Jeans Club: relatív olcsó, de inkább tinis dolgaik vannak főként.

C&A: szeretem a felsőiket és a kiegészítőiket, jó alapdarabokat lehet benn találni.

Pull and Bear-t ajánlanám még, ott is nagyon klassz dolgok vannak:)

19/L

2011. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még ajánlom a Bershkát és a Stradivariust, mindkettőt nagyon szeretem, minőségi és nem is olyan drága. Leárazásokkor meg kimondottan olcsó és megéri ott vásárolni!! :)
2011. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hasznosak! =)
2011. ápr. 14. 17:31
 5/5 Darcy01 ***** válasza:

Én az Orsay-t és a H&M-et szeretem a legjobban.

Pedig megéri nézelődni, gyakrabban betérni, mert velem előfordult már többször is, hogy gyakorlatilag egyik napról a másikra akcióztak le olyan darabokat, amikre már rég vágytam.

2011. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!