Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az én "egyéni öltözkö...

Mi lehet az én "egyéni öltözködési stílusom"?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak 13 éves vagyok, ezért elég vegyes a ruhatáram. Vannak sportosabbak, gyerekesebb cuccaim, de elegánsabb, felnőttesebb darabok is megtalálják a helyüket. Valószínű, hogy azért van így, mert régen a többiekhez akartam idomulni, és így nem követtem tovább a saját stílusomat, ami nekem tetszik. Így most már teljesen bizonytalan vagyok öltözködés terén. Egyesek szerint én valamivel érettebb lehetek a többieknél, ezért sem kell utánoznom azt, ami az átlag ízlésének tetszik. Tényleg nem szükséges mindig követni a divatot? Hogyan találhatnám meg a saját stílusomat?
2011. ápr. 14. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Ne a divatot kövesd, és kész...

[link]

Na ilyen nem sok embernek van...

2011. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A saját stílusa mindenki egyértelműen az, amiben a legeslegjobban érzi magát! Ezt mindenki maga tudja, mikor érzi egy ruhában úgy magát hogy "na most aztán baromi kényelmesen és nagyon kellemesen érzem magam"

Nem érdemes muszájból divatolni, de ugyanígy nem érdemes "csakazértis' kerülni a divatos darabokat.

2011. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"de ugyanígy nem érdemes "csakazértis' kerülni a divatos darabokat."


Ja, mert egy 13 éves kislánynak olyan jól állna pl. az elől-hátul bevágó csőgatya...

2011. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a saját stílusod megtalálása az nem valami misztikus dolog. Ha van valami összeállítás, ami tetszik, azt hordd, és tényleg olyat érdemes hordani, amiben jól érzed magad, tehát ami jól áll, tetszik a színe, kiemeli a szemed színét...stb.

Nem attól lesz valaki stílusos, hogy olyan dolgokat hord, ami senkinek sincs, vagy csak kevés embernek (és főleg nem a nagymagyarkodó turániásnak), és az se jó, ha ahogy mondtad mindig azt veszed fel, amit a többiek is.

Sőt, ha úgy érzed, hogy tetszik egy stílus, ahhoz se érdemes foggal körömmel ragaszkodni, mert az ember változik így a stílusa is változik.

Velem 26 évesen még mindig előfordul olyan, hogy egyszercsak meglátok egy ruhadarabot a szekrényben, ami 1-2 éve a kedvenceim közé tartozott és azt érzem, hogy úristen hogy vehettem én ezt fel. Ehhez képest a környezetemtől azt a visszajelzést kapom, hogy nekem aztán van sítlusom, sőt, volt olyan, aki azzal jött, hogy ő olyan szeretne leni, mint én. Pedig követem is a divatot meg nem is, és ez az én stílusom folyamatosan változik, egyáltalán nem érzem azt, hogy én aztán most megtaláltam, ez kell, inkább csak bizonyos daraoknál. De ez nem baj, amíg az ízlésesség határain belül van (és a közízlést sem sérti).

2011. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14.16. nem csak a csőgatya jelenti a divatot napjainkban. De gondolom ezzel másoknak nem mondtam újdonságot :)
2011. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezt kérdezni kell, akkor még messze vagy tőle. :D

Én nem mondhatom meg, hogy mi az ami neked tetszik, jól áll, és jól is érzed benne magad. xD

Majd ha ezeket a darabokat megtalálod, és nem azon gondolkodsz, hogy mások mit szólnak hozzá, akkor megtalálhatod.

Majd kialakul az idővel, nem véletlen a tizenegynehány évesek a divatbirkák: mert még semmi ízlésük. De nem is várja el senki. :D

Szóval azt hordd, ami neked tetszik és jó. Ha másnak nem tetszik, az az ő baja.

2011. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!