Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tablókép-fotózáson milyen...

Tablókép-fotózáson milyen ruha fiúnak?

Figyelt kérdés

Póló, pulcsi, kockásing?

Elvileg valami szürke/bézs/pasztel színű háttér lesz :S

Ilyen háttérhez felvehetek szürke-bordó inget? Kb. ilyen:

[link]

Vagy a másik ötletem: van egy pulcsim (fishbone), aminek ujjai, eleje, hátulja, alja más színüek... eleje lila, egyik keze kék, a másik zöld (elég sötét színek...)(guuglin nem találtam :S)

Vagy neked milyen ötleted van, mit vennél fel, mi volt rajtad?

14/f


2011. ápr. 14. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
o.O Nincs öltönyöd? mióta fotózzák a tablóképet pólóban meg kockásingben?
2011. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez nekem is új
2011. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nézegettük a régebbi tablóképeket, az utolsó, amin öltönyben voltak, asszem '96-os volt =)

Ofő azt mondta, elegáns utcai ruhában legyünk, amit 10 év múlva nem bánunk meg... És, hogy ne fehér, vagy fekete legyen... :)

2011. ápr. 14. 22:05
 4/14 A kérdező kommentje:
ja am általános suli, szval az nem volt tiszta?
2011. ápr. 14. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Öööö... most konkrétan a tablókép fotózása lesz, vagy ilyesmi lesz a tablótok, mint ez: [link]

Mert ha ilyen lesz, és a "plusz" fotóhoz kérdezed, arra tök jó a kockás ing. Viszont a rendes arcképes tablófotóhoz az illik, amiben ballagni is fogtok: fehér ing (nálunk 8.ban hogy kb egységesen nézzünk ki, mindenki vett egyforma bordó nyakkendőt, és az inghez/ blúzhoz ugye azt is felvettük a tabló fotózásra is)

2011. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
pff vmi nagyon modern (vagy nagyon zűrös) suliba járhatsz. 8.ban még nem kell öltöny, de azért a fehér ing szerintem elvárható lenne. Viszont ha mindenki tényleg utcai cuccban lesz, neked sem kéne kilógni
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
erre fele nálunk a taplóképet öltönyben és ünneplős ingben sozkás készíteni. De ha már ti így modernizálódtatok, akkor ami igazán elegáns tud lenni egy fiún, azok a koczkás ingek. Mivel szürke/fehér háttér lesz ezért én egy kockásat vennék fel :) Az tuti nem megy ki a divatból, és majd 20 év mulva és csodálni fogod! :)
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ez az a tabló, ami majd a suliba ki lesz a falra rakva... Nemigen tudom, mire gondolsz... De a ballagás júni közepén lesz, a fotózás viszont szerdán...
2011. ápr. 14. 22:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát én 4 éve ballagtam de ez nekem új. Hogy néz ki egy olyan tabló, ahol 30 gyerek 30 féle ruhában van? Ilyen szedett-vedett. Egy sima tabló legalábbis. Vannak extrémebbek, mint mondjuk ez: [link]


de az elég ritka, és oda kb mindegy ki mit vesz fel. egy "rendes" tablón, ahol arcképek meg váll van csak benne nekem megdöbbentő, hogy nem ing meg blúz a ruha.

2011. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha megnézted volna a linkelt képet, akkor értenéd, h miről írok.

Egyébként azért írtam, h abban illene lenni, amiben majd ballagtok is, mert az elegáns (gondolom...) és mégiscsak jobban illik az tablófotózás alkalmához is, mint az egyszerű utcai ruha. De lehet, h már én vagyok túl öreg, elvégre 2005ben voltam nyolcadikos :D

2011. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!