Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tipikus 80-as évekbeli ruhadar...

Tipikus 80-as évekbeli ruhadarabok? Mi volt jellemző a 80-as évek stílusára (öltözködés, kiegészítők, ékszerek)? : )

Figyelt kérdés
Én még nem éltem akkor, de nagyon érdekel :)
2011. ápr. 19. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem -így képekből ítélve-, ugyanaz volt mint most:

tornacipő, cicanadrág, bőrdzseki, lábszárvédő, cicagatya egy hosszú pólóval.

2011. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szandál tényleg elképzelhetetlen volt a fiúknál :) De ezeket a kék talpú, kék-fehér pántos (Alföld?) papucsokat elég sokan hordtuk, mezítláb. Meg a mezítlábra húzott edzőcipő is általános volt, én általában egész nyáron úgy jártam. Akkoriban még nem voltak ezek a szár nélküli zoknik, mint ma.
2011. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mr. versace válasza:
100%
A 80as évek legendás évtized volt .divat volt a válltömés bőrzseki szegecsekkel a farmer nadrág és dzseki szaggatotfarmer miniszoknya széles nagy diszes látványos övek a magassarku ,a combcsizma neonszinek .akkoriban feltupirozott feltűnö hajak voltak a menők sminkben erössen kihúzott szemek cicasmink piros rúzs. Kiegészitök minél feltünöbb volt annál divatosabb.nagy fülbevalok klípszek karkötök nyakláncok.Tombold a disco pop és a rock:C.C.CATCH MADONNA,SAMANTHA FOX.MODERN TALKING,DIVINE,SANDRA,SABRINA,WHAM, MICHAEL JACKSON,DURAN DURAN, EUROPE stb. ök voltak a 80as évek gigasztárjai.Sok jó filmek is voltak péntek 13,rémálom az elmutcában,lambada,rocky,mad max ,rambo, rengeteg jo film volt akkoriban .
2012. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!