Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy a kalap alatt ne legyen olyan nyomott, stb. a hajam?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy elkezdtem hordani kalapot, csak ilyen lelapult, meg mintha nem is mostam voltam volna hajat, meg ilyesmik, ilyen gagyi lesz tóle a hajam, szóval mit lehet ez ellen tenni? ja, és amugy jól áll nekem

16/F

kösz a segítséget:)


2011. ápr. 22. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Nikolaszt.
2011. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Honnan a csából tudnám megkérdezni Nikolas-t?

2. Neki amugy nincsenek ilyen problémái, mert kopasz...

3. Ha már ezt le tudtad írni, akk egy normális választ is adhattál volna...

2011. ápr. 22. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod aki azért hord kalapot, mert Nikolasz is azt hordott az ne is merészeljen kalapot hordani.

Agyam megáll ettől a kalapőrülettől ami most megy a fiataloknál.

Egy kalaphoz jellem is kell. És szerintem az nem jellem aki olyanokon tököl, hogy gagyi lesz "tóle"(csak, hogy tőled idézzek) a kis haja.

2011. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nkekem csak annyi a problémám, hogy lelapul és felveszi a kalap formáját, és nem én hoztam fel a nikolasos témát, hanem te, lesz@rom, hogy ő is hord, attól függetlenül tetszett meg, a nikolasz meleg, csak annyit mondok, hogy bizalmasból tudom, szoval nem fogom egy meleg öltözködését követni.... egggyáltalákn nem vagyok olyan, hogy jujj, a pö.csömbütyke sztárocska kockás sálat teker a farkára, jujjj, akkor most ez az uj divat, holnaptol én is ezt csinálom...... rühellem az ilyeneket, de érdemes volt kiraknom ide kérdést, kuvvára előrébb vagyok....:/
2011. ápr. 22. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát most nézd én már 15 éve hordok kalapot, az én hajam amióta az eszem tudom mindig borzos szóval az engem nem érdekel, hogy lelapul vagy szétesik.

Ami tény, hogy kalapban a hajam hamarabb zsírosodik, ezt nem tudom miért van, dehát ezért kell sűrűn hajat mosni.

2011. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
borzos? ezt, hogy érted? csak mert meg nekem ilyen "nem lhet vele mit kezdeni" hajam van, és sokat szoktam bajlódni vele reggelente, mert ha nem csinálok semmit, akkor ilyen hülye egyenes marad, és nagyon hülyén nézne ki, de akk erre még a kalap is adna neki egy hülye formát, ugy már totál kész.....
2011. ápr. 22. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy csajt. Az én hajam göndör és össze-vissza áll, kábé mint egy félőrültnek. Sose foglalkozok vele áll ahogy áll
2011. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!