Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap este lesz szabadtéri...

Holnap este lesz szabadtéri program a csajokkal, aztán úgy gondoltuk, hogy benézünk discoba is. Van valakinek ötlete mit célszerű felvenni, hogy szabadtéren se fagyjak meg de a discoba is csinos legyek? L/17

Figyelt kérdés
normális válaszokat ha kérhetem!
2011. ápr. 29. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

hát gondolkodom ha a helyedben lennék...

akkor trikót vmi dögöset,az fölé is vmi olyan pulcsit ami feldobja a trikót,vagy trikó helyett pólót. és kiskabát,persze nem tudom milyen az ízlésed,de én így mennék.azt hiszem.meg ne legyen nagyon színes se.én órákon át állnék a tükör előtt,azért írtam a trikót vagy pólót mert a discoban úgy is meleg lesz.viszont ha nem mennél discoba akkor hosszú ujjú felső meg kiskabát.

remélem még írnak azért ha esetleg ez nem lenne hasznos.csáó és jó bulit.

2011. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írják, öltözz rétegesen!

Attól függ, ezek közül milyen darabjaid vannak, én ezeket kombinálnám: ujjatlan top vagy póló, fölé egy színben passzoló blúz vagy ing, amikre egy szép övet lehet tenni. Vagy: top vagy póló fölé egy vékonyabb kardigánszerűség, vagy egy szép boleró. Vagy: egy vékony hosszúujjas felső fölé egy nagy színes sál/kendő, efölé egy kis kabátka!

2011. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli felső és rá egy boleró, vagy egyszínű top, és rá egy vékony muszlimos anyagú felső. meg persze tavaszi kabát:) jó bulit.
2011. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!