Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy cipőt, abba mentem...

Vettem egy cipőt, abba mentem haza de mire hazaértem nagyon elkezdett nyomni, visszavittem hogy kiszeretném cserélni egy nagyobbra, de azt mondták már használt és nem lehetséges, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csinálj hogy visszakapjam a pénzem? Valahogy rongáljam meg a cipőt? Garancia van rá.
2011. ápr. 30. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mer van rajta sérülés? próbálj kifogni olyan eladót, aki csendesebb, szerényebb. az biztos kicseréli :)
2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De szerinted ezek után kinek adják el azt a cipőt, Amin látszik, Hogy már utcán hordták ? Én Sem venném már meg, ha csak 10percet is mész benne, már kopik a talpa.
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha még él garancia akkor számla bemutatásával kikel cserélniük!
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát, az a helyzet, hogy ja, valami bajának kéne lennie, és akkor kéne vissza vinned.

a garancia nem arról szól, hogy ha nem tetszik már, nem kényelmes bármikor vissza viheted, főleg nem akkor ha már látszik, hogy hordták.

viszont, ha a cipőnek van bármi hibája, amit látszólag NEM TE okoztál, akkor azt kikell valóban cserélniük:)

2011. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A garancia arra vonatkozik, hogy gyári hiba miatt szétesik.... arra hogy neked nyomja a lábad arra nem vonatkozik semmi, máskor légy körültekintőbb.
2011. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Meg kellett volna jól takarítani, hogy ne látszódjon rajta semmi olyan ami arra utal hogy az utcán hordtad, nővérem is így járt, de ő bennt a házba az előtérbe próbálta fel és hát piszkos lett cska a talpa.. és nem vették vissza először, majd megtisztiotta és másik eladó vissza vette. :)
2011. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
NEm látszik rajta hogy hordtam , sszámlmla is megvan, mais megprobáltam erre neki állt feljjebb, Hervisbe,Office Shorbe midnig kicserélték erre eza szaros kínai bolt szarakszik.
2011. máj. 2. 21:10
 8/11 anonim válasza:

Fennt azt irtad, hogy : visszavittem hogy kiszeretném cserélni egy nagyobbra, de azt mondták már használt és nem lehetséges


Honnan veszik hogy használt ? :O

(Jó szemetek amúgy. -.-' )

2011. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz.. de anyukáddla próbáltad már?

Általába a felnőtteknek nem mernek "ellenkezni" :D

2011. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kínai boltban mit vársz??

ne ott vegyél cipőt. Normális helyen vásárolj és akkor cserélik.

2011. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!