Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a neve annak a 'melltartóna...

Mi a neve annak a 'melltartónak', amit a melltartóra kell venni, és sokkal nagyobb lesz a melled? Lehet olyat olcsóbban venni valahol, mint a TV-ben reklámozott termék?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
2011. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szoktak ilyen kiárusítást csinálni ezekből a top-shopos termékekből, ahol 2-3000 ft-ért árulják a termékeket. Nézz utána,hogy nálatok szokott-e lenni.
2011. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínai piacon is lehet ugyanilyet kapni 3 ezerért.. :)
2011. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Bár én anno 990-ért vettem ugyanitt.

2011. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

[link]


Ennél olcsóbban nem igazán tudod megvenni.A neve Magic Bra.

2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 3. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz lehetőséged, hogy felpróbáld, mert netről rendelsz, vagy mittomén, akkor a tapasztalatom alapján javasolom, hogy ne higgy a leírt méretnek.

Én 85C-s melltartót hordok, 40-42-es ruhaméretem van, szóval mérettábla alapján L-es kellene.

De nekem volt lehetőségem, hogy felpróbáljam, és az XXL-es lett jó, úgyhogy mindenképp nagyobbat vegyél, mint amekkora számok alapján kellene.

2011. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neten kívül hol lehet ilyet venni?
2011. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, mert szerintem tönkreteszi a mellet, de te tudod. Én is gondolkodtam egy ilyenben, de rájöttem, hogy nem kell nekem nagyobb mell, mert elég az, ami most van. Alapból nincs nagy mellem, de több pasi is mondta már, hogy szerintük ez pont ideális, mert se nem túl nagy se nem túl kicsi. A legkényelmesebb melltartóm 80C-s, de méréssel csak 75B lenne. Az igaz, hogy a múltkori csajos "megbeszélésen" megállapították, hogy olyan mellem van, mintha szilikon lenne benne... :D
2011. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!