Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csőnadrág! Szerintetek jól...

Csőnadrág! Szerintetek jól áll egy fiún a csőgatya? Egy 16 éves fiún? Aki 180 centi magas és 65 kiló? Egy ilyesmi cipővel jól állna? Shopping.hu/termek/pull_and_bear_cipo_6631

Figyelt kérdés
Én még nem vagyok túl jártas ebben mert még nem sokszor hordtam!Ez úton azt is szeretném megkérdezni hogy hol lehet Vácon vagy Esztergom közelébe venni nem túl drágán max 5000-ig de inkább olcsóbban?
2011. jún. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos jól állna,mert elég vékony vagy.

A cipőnek a linkje rossz.

Esetleg belinkelnéd újra?:)

Kínaiba és turiba tuti kapsz.

Vagy nem tudom..van ott H&M,NewYorker vagy C&A a közelben?

2011. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] itt a link! egyébként nem vagyok olyan vékony kicsit izmosabb alkat vagyok a combom is vastag mivel sokat focizok!!!
2011. jún. 14. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Undorító, b.zisnak tartom a csőnadrágot fiún!Hogy lehet ilyet felvenni,még ha valami b.zi stylist ki is találta? Hát ocsmány!


L

2011. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
sztem is elég gáz. inkább ne vegyél fel. sztem hülyén áll egy fiún, főleg ha "szerencsétlen" alakod van. de ahogy mondtad, hogy focizol, ezért izmosabb a lábad, úgyhogy inkább csak rondítanál magadon. sztem haggyad a franca. hagyd meg a bu.zis fiúknak!:)
2011. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik a fiúkon a csőgatya. Azt hagyd meg inkább a lányoknak. Különben is most nyár van, meleg, inkább hordj valami térdgatyát, rövidebb nadrágot.
2011. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan a stílusod akkor pedig jól fog állni ezzel a cipővel:)
2011. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem túl feszülős, csak simán egyenes szárú, akkor igen
2011. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha lovon ülsz, akkor tökéletes :D de azt asszem lovaglónadrágnak hívják, nem pedig csőnadrágnak. Hmmmm :)


[link]

2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel jó paramétereid vannak, jó. Aki meg elítéli, az is megnézi, és sajnálja, hogy enged a közvélemény köcsög vonásának, miszerint az nem fiús. De az, mint ahogy a lányoknak meg nem áll jól, ha a nagymacsós fiúk véleményét majmolják, és rácuppanak a heresérves fiúcuccokra.
2013. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!