Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egyedien öltözködni,...

Mily96 kérdése:

Szeretnék egyedien öltözködni, de nem igazán megy, hogy kéne? és lehetőleg olcsón :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Járj pucéran. Egyedi, ás ennél olcsóbb biztos hogy nincs!
2011. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt te érzed, de szerintem nyugodtan menj el egy boltba, bármelyikbe, és ott egy színes, sima, minta nélküli pólót vegyél(a fontos, hogy jó színe legyen). ehhez vegyél egy gatyát(nekem pl. a koptatott farmer tetszik, de ahogy te érzed) amihez öv helyett, egy másmilyen színű sálat tegyél be. szerintem ez nagyon jól néz ki. ezt még meg bolondíthatod egy rávett inggel is, ami a derekadnál, vagy esetleg máshol meg köthetsz.ennél az inges megoldásnál figyelj arra, hogy az ing és a sálad (öved), passzoljon egymáshoz. a póló is legyen hozzá hasonló, de ezt ahogy te érzed.:)

remélem segítettem neked.

2011. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x.wicaa.x ***** válasza:
Ezt más nem nagyon tudja elmagyarázni neked. Pont attól egyedi, hogy a saját egyéniségedet tükrözi. Menj el egy nem "tömegboltba"(ahol a tucat emberek vásárolnak márkás ruhákat), egy ilyen boltban nem nagyon drágák a ruhák.Olyat vegyél,ami nagyon tetszik, és ne érdekeljen, hogy az most kevésbé divatos vagy menő. Használj sok kiegészítőt (ha szereted őket), mert azok sok mindent elárulnak egy emberről. Szerintem mindenképp vágj bele, én is egyedien öltözök és ha végigmegyek egy utcán nagyon sokan megnéznek (és utánam fütyülnek). Hidd el sok embernek bejön ha magadat adod. :)
2011. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én nekem az a véleményem, hogy teljesen mindegy, ha valaki egyedien öltözködik vagy nem, mert a lényeg az, hogy jól álljon rajtad a ruha(nem lóg ott ahol nem kéne és nem evszül ött ahol nem kéne) passzoljon a személyiségedhez, az ALKATODHOZ (pl ha szélesebba vállad, nyilván nem veszel föl válltöméses blézert), és érezd jól magad, ne érezd azt, hogy valaki lekoppintottál, vagy valakire hasonlítani akarsz, legyélönmagad, az mindenkinek bejön!
2011. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*feszül
2011. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!