Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kilyukadt az 1 éves Nike...

Kilyukadt az 1 éves Nike cipőm. WTF? .

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy Nike Court Tradition ( [link] cipőt. A héten vettem észre, hogy az orránál van egy kis lyuk... Teljesen elvékonyodott a bőr. Visszavittük a boltba nyugtával együtt, mert elvileg 2 év garancia van rá. Természetesen nem cserélték ki, még megjavítani sem küldték el. Elvittük cipészhez... Nektek is eddig bírta a híres nevezetes Nike cipőtök?
2011. máj. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem széria válogatja. 3 Nike cipőm volt eddig, az első még egy Cortez típus volt, annak elöl 2 hét alatt feljött az eleje. A másik egy belebújós papucscipő volt (jobban nem tudom leírni) szövetből, az nekem kiszakadt. A 3. Nike egy teniszcipő, 4. éve van meg, annak semmi baja a természetes elhasználódáson kívül. Menj vissza a boltba, ne hagyd magad lerázni. Ha panaszkönyvet kérsz meg a fogyasztóvédelemmel jössz nekik, attól általában visszavesznek az arcukból és rögtön segítőkészebbek lesznek.
2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

osztálytársamnak is ilyesmi Nike cipője volt. neki kiszakadt kb 1-2 év alatt.. bírja kb 1-2 évig, de amelyik jobb, az több évig is. nekem Nike magasszárú cipőm van, de még csak 6-7 hónapos, és *lekopogom* nincs semmi baja. némelyik cipő jó, némelyik rossz...

14/L

2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a nővéremnek is ilyen volt csak kékbe, neki már teljesen szétjött, alig használta (az a kis műanyag széle a tépőzáron is magától lejött) visszavittük, de nem cserélték vissza, ki kellett dobni. nekem szeptemberbe vettünk egy ilyen fehér-pirosba és még aránylag semmi baja...(eddig) sztem nem érdemes venni ilyet mert hamar szétjön. a rosszabb változat az ilyen típus csak cipőfűzővel, olyanom is volt, két hónap után levált a talpa :( szerencsére vissza cserélték...... bocsi ha hosszú voltam :)
2011. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem a nike legjobb cipője talán ezért vagy mert csak kemény használaton ment át
2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó, nem nagyon ment át kemény használaton, nagyon vigyáztam rá, első Nike cipőm volt... Elejében alig mertem felvenni, és sose rugdostam vele labdát, futni se futottam benne. Csak suliban hordtam.

2011. máj. 6. 22:00
 6/6 anonim válasza:
az semmi, nekem a 25ezres adidasom lyukadt ki kicsit több mint fél év alatt...... ezek direkt úgy gyártják, hogy kilyukadjon. többet nem lesz adidasom az biztos......
2015. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!