Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szakad az eső és hideg van,...

Szakad az eső és hideg van, gáz ilyenkor a bokacsizma? Balerina beázik, tornacipőt nem szeretem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 11:59
 1/8 anonim válasza:
nem gáz, csak attól függ milyen nadrággal veszed fel :D
2011. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyszerű feketével: [link]
2011. máj. 7. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Apukám mindig azt mondja, hogy nem az évszakhoz vagy hónaphoz kell öltözni, hanem az időjáráshoz. Szóval, ha hideg és van és esik az eső, nyugodtan vedd fel a bokacsizmát. Inkább a bokacsizma, minthogy beteg legyél:)

16/L

2011. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom mint apukád!:)Csak nem szeretném hogy kinézzenek, végül is május van...nem baj, marad a bokacsizma:)

Köszi a választ!:)

2011. máj. 7. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz, én is csizmát hordok ilyenkor, olyat, amit télen nem vehetek fel a csúszós talpa miatt... valamikor ezeket a csizmákat is hordani kell:) igaz, esőben is csúszik a talpa:D
2011. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg átmeneti kabátban és sálban toltam tegnap :D szerintem nem gáz, valakin láttam a napokban kötött sapkát is :P
2011. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem ciki, legalább egyedi leszel :) és tényleg jobb mint hogy felfázz,vagy más betegséged legyen.. vannak akik nyáron hordanak szőrös mellényt,vagy igen,tavasszal horgolt virágos sapkát. amúgy én még a napokban is sok embert láttam csizmában..:)

és ki különbözteti meg a nyári csizmát a télitől..?

senki :)


szóval csak nyugodtan húzd fel ;)

2011. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bokacsizmám is simán átázik, ezért ilyenkor szoktam gumicsízmát venni, vastagabb zoknival.
2011. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!